6 Okt

Jūrmalas MTB velomaratons

VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh Statuss
1 SB0 5016 Karolaina Druka-Jaunzeme 2014 ASI-SkiBox / Riteņvasara 0:00:50 10,8
2 SB0 5019 Monta Močāne 2014 0:01:03 8,57
3 SB0 5104 Magdalena Melnuza 2014 Skanste 0:01:11 7,60
4 SB0 5015 Elīza Balode 2015 0:01:12 7,5
5 SB0 5024 Agate Breške 2014 0:01:22 6,58
6 SB0 5096 Paula Kreile 2015 0:01:31 5,93
7 SB0 5020 Linda Šteinberga 2015 0:01:34 5,74
1 SB1 3016 Karolaina Druka-Jaunzeme 2014 ASI-SkiBox / Riteņvasara 0:00:38 14,2
2 SB1 3011 Valērija Semeņenko 2014 Riteņvasara 0:00:49 11,0
3 SB1 3009 Elīza Drāka 2014 0:00:51 10,5
4 SB1 3007 Elsa Strpiņa 2016 0:01:38 5,51
5 SB1 3022 Alise Sedlova 2014 0:01:51 4,86
1 SB2 3037 Katrīna Hansone 2012 BELO Cycling Project 0:00:51 21,1
2 SB2 3101 Šarlote Kļumele 2012 0:00:55 19,6
3 SB2 3046 Sofija Šaicāne 2013 0:01:01 17,7
4 SB2 3030 Elza Sāra Zariņa 2012 Riteņvasara 0:01:08 15,8
5 SB2 3054 Adriāna Krūmiņa 2012 0:01:15 14,4
6 SB2 3048 Erika Emirgamzajeva 2012 0:01:15 14,4
7 SB2 3034 Samanta Luberte 2013 KRS/NKUP Smiltene 0:01:18 13,8
8 SB2 3029 Līva Paegle 2013 0:01:22 13,1
9 SB2 3040 Samanta Šiliņa 2012 0:01:28 12,2
10 SB2 3041 Jasmīne Vanaga 2013 0:01:30 12
11 SB2 3032 Samanta Gorovenko 2013 0:01:34 11,4
12 SB2 3033 Emīlija Rusmane 2012 0:01:37 11,1
13 SB2 3062 Anete Šteinerga 2013 0:01:46 10,1
14 SB2 3103 Tīna Vēze 2012 0:01:48 10
15 SB2 3105 Naiana Mudivarthi 2012 0:01:56 9,31
16 SB2 3102 Līva Vēze 2013 0:01:58 9,15
17 SB2 3060 Nelli Budjko 2012 0:02:00 9
18 SB2 3043 Daniela Bušmane 2012 0:02:24 7,5
1 SB3 3070 Linda Kalniņa 2010 Valmieras velo vienība 0:01:18 23,0
2 SB3 3065 Beatrise Fokrota 2010 SK “ASI” 0:01:18 23,0
3 SB3 3081 Grieta Kreita 2011 0:01:18 23,0
4 SB3 3077 Estere Krūmiņa 2010 0:01:20 22,5
5 SB3 3075 Lote Lange 2011 Riteņvasara 0:01:45 17,1
6 SB3 3069 Danija Gubāte 2011 0:02:20 12,8
7 SB3 3078 Paula Klindžāne 2011 0:02:51 10,5
1 SB4 3094 Ieva Jurēviča 2009 RRS/Alfa-Venden 0:01:52 22,5
2 SB4 3085 Megija Gubāte 2008 0:02:17 18,3
3 SB4 3089 Lauma Lange 2009 Riteņvasara 0:02:33 16,4
4 SB4 3090 Krista Klindžāne 2009 0:02:59 14,0
1 VB0 5025 Matīss Auniņš 2014 0:00:46 11,7
2 VB0 5017 Kristers Milbergs 2014 0:00:49 11,0
3 VB0 5003 Ralfs Neilands 2015 0:00:58 9,31
4 VB0 5099 Miķelis Raģis 2015 0:01:08 7,94
5 VB0 5010 Kristers Emīls Jurgensons 2015 0:01:10 7,71
6 VB0 5013 Timofejs Ivanišvili 2015 Ebike Machine 0:01:11 7,60
7 VB0 5006 Daniils Gončaruks 2015 0:01:13 7,39
8 VB0 5002 Maksims Nikitins 2014 0:01:16 7,10
9 VB0 5027 Dominiks Jēkabs Jurēvičs 2016 Venden 0:01:22 6,58
10 VB0 5001 Everts Apinis 2016 0:02:11 4,12
1 VB1 3026 Arsenijs Podoroga 2014 Riteņvasara 0:00:32 16,8
2 VB1 3005 Ārons Safronovs 2014 0:00:41 13,1
3 VB1 3014 Rūdolfs Vāvers 2014 0:00:42 12,8
4 VB1 3021 Haralds Horevs 2014 0:00:44 12,2
5 VB1 3008 Artūrs Aress 2014 DEE Baltic 0:00:46 11,7
6 VB1 3025 Matīss Auniņš 2014 0:00:49 11,0
7 VB1 3023 Rodrigo Jurgenbergs 2014 0:00:50 10,8
8 VB1 3012 Evans Pihockis 2014 0:01:00 9
1 VB2 3051 Pēteris Andžāns 2012 0:00:48 22,5
2 VB2 3050 Gustavs Kreilis 2012 0:00:56 19,2
3 VB2 3047 Deniss Semeņenko 2012 Riteņvasara 0:00:58 18,6
4 VB2 3052 Jēkabs Andžāns 2013 0:01:00 18
5 VB2 3045 Daniels Palkevičs 2012 0:01:00 18
6 VB2 3042 Adrians Drāka 2012 0:01:02 17,4
7 VB2 3064 Fricis Kreits 2013 0:01:03 17,1
8 VB2 3056 Ralfs Bernāts 2012 Riteņvasara 0:01:04 16,8
9 VB2 3055 Aigars Trautmanis 2012 0:01:07 16,1
10 VB2 3063 Daniils Homenko 2013 0:01:09 15,6
11 VB2 3058 Regnārs Ukins 2013 0:01:11 15,2
12 VB2 3036 Kristofers Aksenoks 2013 0:01:14 14,5
13 VB2 3028 Dominiks Kaševskis 2012 0:01:15 14,4
14 VB2 3057 Markuss Valdmanis 2012 0:01:22 13,1
15 VB2 3053 Ralfs Harjo 2012 Tīģeri 0:01:25 12,7
16 VB2 3035 Iļja Gončaruks 2012 0:01:26 12,5
17 VB2 3044 Alens Olivers Cīrulis 2013 0:01:34 11,4
18 VB2 3061 Edmunds Klokmanis 2013 0:01:36 11,2
19 VB2 3049 Remijs Balodis 2013 0:01:43 10,4
20 VB2 3059 Marats Budjko 2012 0:01:45 10,2
1 VB3 3071 Mareks Martins 2010 Riteņvasara 0:01:15 24
2 VB3 3073 Otto Siliņš 2011 Sporta klubs Wendi 0:01:17 23,3
3 VB3 3067 Jānis Zirdziņš 2010 0:01:19 22,7
4 VB3 3072 Roberts Martins 2010 Riteņvasara 0:01:20 22,5
5 VB3 3079 Mārtiņš Kungs 2011 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa 0:01:26 20,9
6 VB3 3097 Otto Kaņeps-Kalniņš 2011 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa 0:01:29 20,2
7 VB3 3068 Otto Neilands 2010 0:01:31 19,7
8 VB3 3080 Marks Jurgenbergs 2011 0:01:46 16,9
9 VB3 3066 Andžejs Paeglis 2011 0:01:48 16,6
10 VB3 3095 Rihards Apinis 2010 Rīga 0:01:54 15,7
11 VB3 3074 Maksims Ivanišvili 2011 Ebike Machine 0:01:55 15,6
1 VB4 3092 Alvils Pētersons 2008 Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS 0:01:27 28,9
2 VB4 3086 Ričards Hansons 2009 BELO Cycling Project 0:01:31 27,6
3 VB4 3082 Maksims Livers 2008 BELO Cycling Project 0:01:32 27,3
4 VB4 3093 Markuss Podinskis 2008 0:01:53 22,3
5 VB4 3098 Sergejs Trudavojs 2008 0:01:55 21,9
6 VB4 3084 Artūrs Andrejs Lubānietis 2008 Riteņvasara 0:01:58 21,3
7 VB4 3087 Ralfs Zīvers 2009 FANS ŠKODA 0:01:59 21,1
8 VB4 3088 Markuss Juhmanis 2008 0:02:23 17,6
9 VB4 3083 Gustavs Vjacirs 2008 0:02:44 15,3
VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh Statuss
Vieta VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh zaude
1 1 MS3 1 Dmitrijs Sorokins 1982 ZZK 1:13:59 38,1
2 2 MS3 2 Uldis Ālītis 1983 Puslaar 1:17:18 36,4 +0:03:19
3 1 MS2 13 Deins Kaņepējs 1995 Skanste 1:17:46 36,2 +0:03:47
4 1 MS1 81 Rodzers Petaks 2001 ZZK 1:17:48 36,2 +0:03:49
5 2 MS1 4 Jēkabs Vītols 2001 VW Komerctransports-Veloprofs.lv 1:17:48 36,2 +0:03:49
6 3 MS1 11 Markuss Herbsts 2000 1:17:49 36,2 +0:03:50
7 3 MS3 12 Valdis Ukins 1974 FANS ŠKODA 1:17:49 36,2 +0:03:50
8 4 MS3 93 Kristaps Kipurs 1983 Ebike Machine 1:17:50 36,2 +0:03:51
9 5 MS3 8 Kaspars Kipurs 1982 Ebike Machine 1:17:50 36,2 +0:03:51
10 1 MS4 61 Gints Bukovskis 1971 ZZK 1:17:50 36,2 +0:03:51
11 6 MS3 3 Edgars Brigmanis 1982 Baldones velokomanda 1:17:50 36,2 +0:03:51
12 2 MS4 67 Dzintars Kaņepējs 1968 Skanste 1:17:50 36,2 +0:03:51
13 2 MS2 6 Konstantīns Smotrovs 1985 Ebike Machine 1:17:50 36,2 +0:03:51
14 7 MS3 15 Jānis Teivišs 1982 FANS ŠKODA 1:17:50 36,2 +0:03:51
15 8 MS3 90 Mārtiņš Puriņš 1978 Cēsis 1:17:50 36,2 +0:03:51
16 3 MS4 57 Arnis Lacis 1970 1:17:50 36,2 +0:03:51
17 9 MS3 5 Atis Paksis 1981 Filter 1:17:50 36,2 +0:03:51
18 3 MS2 7 Edgars Krūmiņš 1986 1:17:51 36,2 +0:03:52
19 10 MS3 14 Viktors Nerugals 1983 Ebike Machine 1:18:04 36,1 +0:04:05
20 4 MS4 9 Jānis Keiselis 1972 Pulsaar 1:21:08 34,7 +0:07:09
21 5 MS4 82 Normunds Zviedris 1969 ZZK 1:21:08 34,7 +0:07:09
22 4 MS2 24 Mikus Herbsts 1998 GAISMAS MAĢIJA – STIVIDORS LP CYCLING TEAM 1:21:09 34,7 +0:07:10
23 11 MS3 18 Uldis Sedliņš 1976 Engures sportam 1:21:09 34,7 +0:07:10
24 12 MS3 23 Kaspars Celms 1976 celmi 1:21:09 34,7 +0:07:10
25 13 MS3 16 Raimonds Brokāns 1973 NN Sporta Klubs 1:21:09 34,7 +0:07:10
26 5 MS2 87 Imants Velins 1985 FANS ŠKODA 1:21:09 34,7 +0:07:10
27 14 MS3 29 Ivo Levāns 1978 Engures sportam 1:21:09 34,7 +0:07:10
28 6 MS2 66 Matīss Zērvēns 1992 Engures sportam 1:21:10 34,7 +0:07:11
29 15 MS3 94 Edgars Nikels 1983 Virsotne MARMOT 1:21:10 34,7 +0:07:11
30 1 FS2 17 Katrīna Jaunslaviete-Kipure 1991 ZZK 1:21:10 34,7 +0:07:11
31 16 MS3 41 Artis Rozentāls 1984 DraugiemGroup.com/DeskTime 1:21:13 34,7 +0:07:14
32 7 MS2 85 Kirils Pogodins 1987 ZZK 1:21:45 34,4 +0:07:46
33 17 MS3 21 Māris Šlapins 1975 1:22:47 34,0 +0:08:48
34 18 MS3 62 Jānis Vanags 1981 ISOSTAR 1:23:12 33,8 +0:09:13
35 1 FS1 19 Santa Sanija Jurgena 2001 Jūrmalas Dome 1:23:12 33,8 +0:09:13
36 6 MS4 95 Toms Pikšēns 1966 Jūrmalas dome 1:24:13 33,4 +0:10:14
37 19 MS3 78 Kaspars Meinuzs 1976 Skanste 1:24:14 33,4 +0:10:15
38 8 MS2 68 Lauris Rodionovs 1997 1:24:43 33,2 +0:10:44
39 20 MS3 36 Juris Timšans 1975 1:26:13 32,7 +0:12:14
40 21 MS3 96 Arvis Neilands 1976 1:26:14 32,7 +0:12:15
41 4 MS1 79 Hugo Vīksne-Sarkanais 2001 Skanste 1:26:14 32,7 +0:12:15
42 7 MS4 80 Uldis Lapsa 1966 Skanste 1:26:15 32,6 +0:12:16
43 22 MS3 40 Jānis Beseris 1979 1:26:15 32,6 +0:12:16
44 23 MS3 10 Roberts Viļums 1980 MySport Veikals 1:26:15 32,6 +0:12:16
45 5 MS1 63 Roberts Jirgens 2001 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1:26:15 32,6 +0:12:16
46 1 FS4 28 Aiga Paegle 1970 Engures sportam 1:26:16 32,6 +0:12:17
47 9 MS2 48 Jānis Pumpurs 1987 Rīgas satiksme 1:26:18 32,6 +0:12:19
48 2 FS2 30 Lelde Ardava 1985 VW Komerctransports-Veloprofs.lv 1:26:18 32,6 +0:12:19
49 24 MS3 64 Jānis Neimanis 1977 Engures sportam 1:26:21 32,6 +0:12:22
50 25 MS3 70 Jānis Tauriņš 1984 Velo+ 1:27:22 32,2 +0:13:23
51 26 MS3 25 Jānis Kļumels 1983 1:27:30 32,2 +0:13:31
52 8 MS4 20 Sergejs Rodionovs 1965 AdažiVelo 1:28:48 31,7 +0:14:49
53 6 MS1 27 Jānis Šēlis 2001 Dobeles sporta skola 1:28:48 31,7 +0:14:49
54 3 FS2 31 Anita Antone 1992 Baldones velokomanda 1:28:53 31,7 +0:14:54
55 10 MS2 91 Jānis Pētersons 1988 Engures sportam 1:29:38 31,4 +0:15:39
56 27 MS3 71 Vladislavs Osmolovskis 1978 Velo+ 1:29:38 31,4 +0:15:39
57 28 MS3 50 Aivars Berņevs 1973 Rīgas satiksme 1:31:20 30,8 +0:17:21
58 9 MS4 35 Juris Stanka 1966 Rīgas satiksme 1:31:30 30,8 +0:17:31
59 29 MS3 26 Juris Veldre 1975 FANS ŠKODA 1:33:12 30,2 +0:19:13
60 11 MS2 32 Rolands Burcevs 1989 Salagas MTB 1:33:12 30,2 +0:19:13
61 2 FS1 75 Megana Grīslīte 2000 Dobeles sporta skola 1:33:12 30,2 +0:19:13
62 1 FS3 34 Zanda Rutkovska 1980 ĀdažiVelo 1:33:12 30,2 +0:19:13
63 10 MS4 33 Elmārs Olšteins 1963 ĀdažiVelo 1:33:13 30,2 +0:19:14
64 30 MS3 56 Juris Šķudītis 1976 Latvijas Finieris 1:34:35 29,8 +0:20:36
65 31 MS3 72 Artis Kalveits 1983 Ikšķile Velo 1:34:47 29,7 +0:20:48
66 11 MS4 58 Vilens Kancerovs 1968 Engures sportam 1:34:47 29,7 +0:20:48
67 1 MS5 43 Viktors Baumanis 1961 Latvello 1:36:26 29,2 +0:22:27
68 2 FS3 42 Līga Actiņa 1982 ELKOR 1:37:10 29,0 +0:23:11
69 12 MS2 74 Edijs Grants 1985 Divas Priedes 1:38:27 28,6 +0:24:28
70 13 MS2 59 Andžijs Račinsķis 1989 Salagas MTB 1:38:50 28,5 +0:24:51
71 32 MS3 45 Lauris Biezbārdis 1976 Rīgas satiksme 1:38:54 28,5 +0:24:55
72 12 MS4 52 Didzis Ērglis 1972 1:39:58 28,2 +0:25:59
73 33 MS3 88 Egils Mežaks 1975 VeloRīts Gulbene 1:40:18 28,1 +0:26:19
74 34 MS3 55 Juris Libers 1974 velocom.lv 1:40:45 27,9 +0:26:46
75 13 MS4 46 Harijs Pūris 1968 Rīgas satiksme 1:41:39 27,7 +0:27:40
76 2 FS4 84 Astrīda Celmiņa 1966 1:42:58 27,3 +0:28:59
77 3 FS1 76 Madara Āboma 2001 Dobeles sporta skola 1:44:47 26,9 +0:30:48
78 35 MS3 73 Guntars Rudzītis 1980 JPD 1:47:16 26,2 +0:33:17
79 14 MS2 83 Gatis Lubāns 1987 1:48:00 26,1 +0:34:01
80 15 MS2 60 Dairis Ruža 1991 Salagas MTB 1:49:05 25,8 +0:35:06
81 16 MS2 77 Artjoms Matvejevs 1993 Salagas MTB 1:49:40 25,7 +0:35:41
82 4 FS2 92 Krista Nevis 1991 Pedal For Medal 1:52:05 25,1 +0:38:06
83 5 FS2 53 Helēna Ērgle 1999 1:54:31 24,6 +0:40:32
84 3 FS3 47 Inessa Aleksejeva 1978 Rīgas satiksme 2:06:50 22,2 +0:52:51
85 36 MS3 49 Aleksejs Moskvitins 1978 Rīgas satiksme 2:26:23 19,2 +1:12:24
86 4 FS3 51 Renāte Berņeva 1982 Rīgas satiksme 2:26:53 19,1 +1:12:54
Vieta VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh zaude
VietaKom Komanda Top4SUM
1 ZZK 5:10:45
Pos Dalībnieks RezDist
1 Dmitrijs Sorokins (1) 1. v. dist., laiks 1:13:59
2 Rodzers Petaks (81) 4. v. dist., laiks 1:17:48
3 Gints Bukovskis (61) 10. v. dist., laiks 1:17:50
4 Normunds Zviedris (82) 21. v. dist., laiks 1:21:08
2 Ebike Machine 5:11:34
Pos Dalībnieks RezDist
1 Kristaps Kipurs (93) 8. v. dist., laiks 1:17:50
2 Kaspars Kipurs (8) 9. v. dist., laiks 1:17:50
3 Konstantīns Smotrovs (6) 13. v. dist., laiks 1:17:50
4 Viktors Nerugals (14) 19. v. dist., laiks 1:18:04
3 Skanste 5:26:04
Pos Dalībnieks RezDist
1 Deins Kaņepējs (13) 3. v. dist., laiks 1:17:46
2 Dzintars Kaņepējs (67) 12. v. dist., laiks 1:17:50
3 Kaspars Meinuzs (78) 37. v. dist., laiks 1:24:14
4 Hugo Vīksne-Sarkanais (79) 41. v. dist., laiks 1:26:14
4 Engures sportam 5:29:44
Pos Dalībnieks RezDist
1 Uldis Sedliņš (18) 23. v. dist., laiks 1:21:09
2 Ivo Levāns (29) 27. v. dist., laiks 1:21:09
3 Matīss Zērvēns (66) 28. v. dist., laiks 1:21:10
4 Aiga Paegle (28) 46. v. dist., laiks 1:26:16
5 FANS ŠKODA 5:30:00
Pos Dalībnieks RezDist
1 Valdis Ukins (12) 7. v. dist., laiks 1:17:49
2 Jānis Teivišs (15) 14. v. dist., laiks 1:17:50
3 Imants Velins (87) 26. v. dist., laiks 1:21:09
4 Juris Veldre (26) 59. v. dist., laiks 1:33:12
6 Rīgas satiksme 6:08:02
Pos Dalībnieks RezDist
1 Jānis Pumpurs (48) 47. v. dist., laiks 1:26:18
2 Aivars Berņevs (50) 57. v. dist., laiks 1:31:20
3 Juris Stanka (35) 58. v. dist., laiks 1:31:30
4 Lauris Biezbārdis (45) 71. v. dist., laiks 1:38:54
7 Salagas MTB 6:50:47
Pos Dalībnieks RezDist
1 Rolands Burcevs (32) 60. v. dist., laiks 1:33:12
2 Andžijs Račinsķis (59) 70. v. dist., laiks 1:38:50
3 Dairis Ruža (60) 80. v. dist., laiks 1:49:05
4 Artjoms Matvejevs (77) 81. v. dist., laiks 1:49:40
VietaKom Komanda Top4SUM
Vieta VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh zaude Statuss
1 1 MT2 1141 Roberts Andersons 2002 ELKOR 1:17:19 36,4
2 1 MT3 1001 Sandijs Kļaviņš 1993 Sportland Bottecchia 1:19:50 35,3 +0:02:31
3 2 MT2 1003 Arvo Godiņš 2002 ZZK 1:19:50 35,3 +0:02:31
4 2 MT3 1006 Armands Priede 1994 MTB Garkalne 1:20:41 34,9 +0:03:22
5 1 MT4 1240 Maris Krumins 1983 1:20:42 34,9 +0:03:23
6 2 MT4 1187 Einārs Bērze 1980 Jūrmalas Dome 1:22:06 34,3 +0:04:47
7 3 MT3 1180 Kristaps Kārkliņš 1999 Velotrenini.lv 1:22:52 34,0 +0:05:33
8 4 MT3 1174 Ivars Romancevičs 1985 Selonia 1:22:53 34,0 +0:05:34
9 3 MT4 1217 Dzintars Lejiņš 1973 FANS ŠKODA 1:22:53 34,0 +0:05:34
10 1 MT5 1173 Juris Kuzņecovs 1962 Selonia 1:22:54 34,0 +0:05:35
11 4 MT4 1257 Andis Mioncinskis 1978 MR Ripo 1:22:56 34,0 +0:05:37
12 5 MT3 1272 Andris Sarksņa 1999 1:22:57 33,9 +0:05:38
13 5 MT4 1050 Raivis Dambergs 1976 1:22:57 33,9 +0:05:38
14 6 MT3 1157 Daniels Kārkliņš 1994 Velotrenini.lv 1:23:03 33,9 +0:05:44
15 6 MT4 1070 Jānis Kalniņš 1982 LiVelo Zelta Zeme 1:23:07 33,9 +0:05:48
16 1 MT1 1002 Rihards Reinfelds 2004 ĶNSS 1:23:07 33,9 +0:05:48
17 7 MT4 1013 Ints Lērme 1975 Vidzemes Mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme 1:23:08 33,9 +0:05:49
18 7 MT3 1009 Ivars Ērglis 1985 1:23:11 33,9 +0:05:52
19 1 FT2 1054 Renāte Rodionova 2002 Carnikavas sporta centrs 1:23:55 33,6 +0:06:36
20 8 MT3 1010 Imants Mežciems 1994 Bro Bro 1:23:56 33,5 +0:06:37
21 8 MT4 1164 Kārlis Krēgers 1984 1:23:56 33,5 +0:06:37
22 9 MT3 1011 Māris Kamerads 1986 GroheTeamLatvia 1:23:58 33,5 +0:06:39
23 9 MT4 1015 Paulis Snipke 1979 MR RIPO 1:23:58 33,5 +0:06:39
24 10 MT4 1169 Edgars Maurmanis 1979 1:23:59 33,5 +0:06:40
25 11 MT4 1245 Kristaps Krūmiņš 1983 1:23:59 33,5 +0:06:40
26 12 MT4 1020 Raivo Sarkanābols 1982 MR RIPO 1:24:00 33,5 +0:06:41
27 10 MT3 1042 Jānis Novikovs 1985 BNV 1:25:11 33,1 +0:07:52
28 3 MT2 1091 Kristaps Malnačs 2003 RRS – Alfa 1:25:47 32,8 +0:08:28
29 11 MT3 1223 Mareks Balodis 2001 Virsotne/MARMOT 1:26:01 32,7 +0:08:42
30 13 MT4 1014 Salvis Sarkanābols 1983 MR RIPO 1:26:02 32,7 +0:08:43
31 14 MT4 1138 Andrejs Ivašins 1972 1:26:28 32,6 +0:09:09
32 15 MT4 1012 Jānis Mičulis 1978 Bauska 1:26:38 32,5 +0:09:19
33 4 MT2 1143 Renāts Štāls 2003 BELO Cycling Project 1:27:30 32,2 +0:10:11
34 12 MT3 1025 Oskars Apinis 1985 ASK Patria 1:27:40 32,1 +0:10:21
35 16 MT4 1288 Jānis Bažēvics 1974 1:28:33 31,8 +0:11:14
36 17 MT4 1171 Sandis Nete 1972 1:28:36 31,8 +0:11:17
37 13 MT3 1184 Andris Štrāls 1987 GreenDragonsMTB 1:28:37 31,8 +0:11:18
38 18 MT4 1057 Karels Paškausks 1976 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree 1:28:37 31,8 +0:11:18
39 19 MT4 1190 Mārtiņš Zelmenis 1981 JPD 1:28:38 31,8 +0:11:19
40 2 MT1 1211 Dans Krumpāns 2005 1:28:38 31,8 +0:11:19
41 20 MT4 1199 Andris Ribulis 1970 DREMEL 1:28:38 31,8 +0:11:19
42 21 MT4 1270 Juris Krātiņš 1983 MTB Garkalne 1:28:38 31,8 +0:11:19
43 22 MT4 1111 Roberts Staune 1979 Eksporta klubs 1:28:39 31,8 +0:11:20
44 23 MT4 1101 Valērijs Golvers 1967 1:28:39 31,8 +0:11:20
45 24 MT4 1099 Andrejs Galaganovs 1976 1:28:39 31,8 +0:11:20
46 3 MT1 1160 Dāvis Upenieks 2004 ĶNSS 1:28:40 31,8 +0:11:21
47 25 MT4 1277 Oleg Ignatev 1967 1:28:40 31,8 +0:11:21
48 14 MT3 1222 Artis Buņķis 2000 1:28:41 31,7 +0:11:22
49 26 MT4 1168 Artis Kalniņš 1984 Šervudas Baņģuga 1:28:44 31,7 +0:11:25
50 15 MT3 1123 Gatis Luberts 1990 KRS/NKUP Smiltene 1:29:46 31,4 +0:12:27
51 27 MT4 1207 Gvido Sabulis 1970 Virsotne/MARMOT 1:29:46 31,4 +0:12:27
52 28 MT4 1105 Zintis Gailis 1969 POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:29:47 31,4 +0:12:28
53 1 FT3 1079 Zane Ķelpe 1993 MTB Garkalne 1:30:11 31,2 +0:12:52
54 2 MT5 1104 Juris Broks 1961 1:30:14 31,2 +0:12:55
55 16 MT3 1276 Ričards Krims 1989 ELPO TEAM 1:31:00 30,9 +0:13:41
56 29 MT4 1221 Aldis Bērziņš 1966 1:31:05 30,9 +0:13:46
57 30 MT4 1145 Endijs Krastiņš 1974 1:31:06 30,9 +0:13:47
58 31 MT4 1129 Andris Ezeriņš 1971 P9 LABM 1:31:12 30,9 +0:13:53
59 32 MT4 1116 Nauris Kalniņš 1970 FANS ŠKODA 1:31:12 30,9 +0:13:53
60 33 MT4 1263 Pēteris Lauriņš 1981 1:31:13 30,9 +0:13:54
61 34 MT4 1126 Martiņš Zalonskis 1982 MTB Grobiņas novads 1:31:13 30,9 +0:13:54
62 35 MT4 1114 Alexander Sheremet 1981 1:31:13 30,9 +0:13:54
63 2 FT3 1147 Laura Ramane 1990 Bauskas sporta centrs “Mēmele” 1:31:16 30,8 +0:13:57
64 17 MT3 1098 Kristaps Jaunozoliņš 1990 1:31:18 30,8 +0:13:59
65 4 MT1 1004 Dominiks Timšans 2004 RRS/Belo CP 1:31:20 30,8 +0:14:01
66 36 MT4 1016 Aivars Galigins 1982 Bauskas sporta centrs “Mēmele” 1:31:39 30,7 +0:14:20
67 37 MT4 1251 Jānis Gailītis 1984 Bro Bro 1:32:08 30,6 +0:14:49
68 18 MT3 1132 Kalvis Kalniņš 1986 Valmieras velo vienība 1:32:09 30,6 +0:14:50
69 1 MT6 1081 Jānis Kalniņš 1953 1:32:09 30,6 +0:14:50
70 38 MT4 1259 Aigars Bukovskis 1969 Velotrenini.lv 1:32:09 30,6 +0:14:50
71 39 MT4 1236 Dzintars Sarmulis 1970 1:32:09 30,6 +0:14:50
72 40 MT4 1130 Andrejs Lipskis 1983 Velo+ 1:32:10 30,5 +0:14:51
73 41 MT4 1127 Artūrs Pinka 1982 1:32:10 30,5 +0:14:51
74 1 FT4 1254 Inese Zvirgzdiņa 1967 1:32:11 30,5 +0:14:52
75 2 FT2 1055 Lāsma Elza Vaivode 2003 VELLAPĒDA 1:32:12 30,5 +0:14:53
76 42 MT4 1146 Jānis Ozols 1975 1:32:14 30,5 +0:14:55
77 43 MT4 1175 Juris Zlobins 1979 Selonia 1:32:27 30,5 +0:15:08
78 44 MT4 1151 Marnix Van Voorbergen 1971 1:32:31 30,4 +0:15:12
79 45 MT4 1027 Gaidis Balodis 1980 KNZ 1:32:43 30,4 +0:15:24
80 46 MT4 1047 Uģis Lielmanis 1983 Dr30 1:33:21 30,2 +0:16:02
81 47 MT4 1227 Mareks Plētiens 1976 1:33:23 30,1 +0:16:04
82 2 MT6 1088 Andris Perts 1952 1:33:24 30,1 +0:16:05
83 19 MT3 1028 Nauris Rags 1989 The Last Gentleman 1:33:45 30,0 +0:16:26
84 48 MT4 1179 Sandis Zīvarts 1978 Latvijas gaisa satiksme 1:34:07 29,9 +0:16:48
85 20 MT3 1281 Dainis Romanovs 1989 1:34:33 29,8 +0:17:14
86 49 MT4 1246 Mārcis Tilko 1982 Riteņvasara 1:35:43 29,4 +0:18:24
87 5 MT2 1018 Tomass Adamovičs 2002 Ventspils riteņbraukšanas klubs 1:35:43 29,4 +0:18:24
88 50 MT4 1156 Kaspars Grābens 1982 1:35:46 29,4 +0:18:27
89 5 MT1 1040 Rodrigo Beļajevs 2004 ĶNSS 1:35:48 29,4 +0:18:29
90 51 MT4 1064 Jānis Leončiks 1984 1:35:52 29,4 +0:18:33
91 3 MT5 1241 Pēteris Beķers 1961 1:35:53 29,4 +0:18:34
92 21 MT3 1224 Artūrs Zālītis 1988 Jūrmalas Dome 1:35:57 29,3 +0:18:38
93 52 MT4 1107 Gatis Detlavs 1981 POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:36:00 29,3 +0:18:41
94 53 MT4 1225 Didzis Zālītis 1966 Jūrmalas Dome 1:36:01 29,3 +0:18:42
95 54 MT4 1239 Oskars Zonne 1981 Acsaabols 1:36:01 29,3 +0:18:42
96 55 MT4 1069 Dzintars Breške 1974 Limbaži 1:36:06 29,3 +0:18:47
97 56 MT4 1080 Gatis Pakalniņš 1984 Ikšķile Velo 1:36:07 29,3 +0:18:48
98 22 MT3 1068 Ilmārs Birskis 1987 Scarlight Movistar Team 1:36:12 29,3 +0:18:53
99 57 MT4 1053 Toms Zirdziņš 1977 1:36:13 29,3 +0:18:54
100 58 MT4 1144 Igors Kirjanovs 1980 Grāvisvеlo 1:36:43 29,1 +0:19:24
101 59 MT4 1087 Jānis Bautris 1976 Black Label 1:37:15 28,9 +0:19:56
102 23 MT3 1247 Kārlis Goldmanis 1985 1:38:49 28,5 +0:21:30
103 60 MT4 1192 Kaspars Mankops 1974 1:38:50 28,5 +0:21:31
104 24 MT3 1278 Krišs Baglais 1990 UTRUPE Racing Team 1:39:00 28,4 +0:21:41
105 25 MT3 1122 Normunds Bojans 2001 1:39:02 28,4 +0:21:43
106 61 MT4 1256 Laimonis Garančs 1970 Skanste 1:39:04 28,4 +0:21:45
107 62 MT4 1213 Mihails Janins 1979 Optimists 1:39:06 28,4 +0:21:47
108 26 MT3 1133 Edgars Saukums 1988 BNV 1:39:10 28,4 +0:21:51
109 4 MT5 1117 Juris Pūpols 1962 Fiksie eži 1:39:13 28,4 +0:21:54
110 27 MT3 1163 Raimonds Priekulis 1985 1:39:23 28,3 +0:22:04
111 28 MT3 1043 Pēteris Andersons 1987 BNV 1:39:25 28,3 +0:22:06
112 6 MT1 1008 Linards Lukss 2005 Skanste 1:39:30 28,3 +0:22:11
113 63 MT4 1158 Modris Krauja 1967 Troja 1:39:31 28,3 +0:22:12
114 64 MT4 1268 Mareks Ratnieks 1977 1:39:33 28,3 +0:22:14
115 3 MT6 1077 Elmārs Eleksis 1952 1:39:35 28,3 +0:22:16
116 65 MT4 1136 Andrejs Slaikovskis 1980 1:40:38 28,0 +0:23:19
117 66 MT4 1218 Kaspars Kiesners 1983 1:41:13 27,8 +0:23:54
118 6 MT2 1152 Viesturs Pēteris Stanke 2002 1:41:13 27,8 +0:23:54
119 29 MT3 1244 Kristaps Miskuns 1992 1:41:16 27,8 +0:23:57
120 67 MT4 1200 Guntis Kaužēns 1978 1:41:19 27,8 +0:24:00
121 68 MT4 1260 Roberts Kuiva 1983 1:41:26 27,8 +0:24:07
122 69 MT4 1041 Artis Lācis 1982 BNV 1:41:44 27,7 +0:24:25
123 7 MT2 1208 Valdis Pivars 2003 ĶNSS 1:41:45 27,7 +0:24:26
124 8 MT2 1176 Niks Zlobins 2002 Selonia 1:41:46 27,7 +0:24:27
125 70 MT4 1150 Edijs Jurgensons 1984 1:41:46 27,7 +0:24:27
126 71 MT4 1191 Ruslans Solovjovs 1977 Jūrmalas Dome 1:41:47 27,7 +0:24:28
127 2 FT4 1024 Olga Zaharova 1976 Velo+ 1:41:47 27,7 +0:24:28
128 72 MT4 1029 Vadim Tarasov 1981 1:41:48 27,7 +0:24:29
129 30 MT3 1033 Vladislavs Hļiboiko 1986 1:41:48 27,7 +0:24:29
130 73 MT4 1135 Gints Tabūns 1981 1:41:49 27,6 +0:24:30
131 74 MT4 1284 Kristaps Zariņš 1975 1:41:49 27,6 +0:24:30
132 31 MT3 1083 Jānis Čagus 1985 1:41:50 27,6 +0:24:31
133 7 MT1 1049 Roberts Dubakovs 2005 ĶNSS 1:42:15 27,5 +0:24:56
134 75 MT4 1112 Imants Rapa 1980 1:42:18 27,5 +0:24:59
135 76 MT4 1059 Rolands Rozenfelds 1973 1:42:35 27,4 +0:25:16
136 77 MT4 1142 Monvīds Dreimanis 1978 1:42:45 27,4 +0:25:26
137 78 MT4 1186 Raimonds Silanžs 1969 1:42:51 27,4 +0:25:32
138 8 MT1 1131 Kristiāns Markuss Gunne 2005 ĶNSS 1:42:53 27,4 +0:25:34
139 79 MT4 1023 Lauris Miķelsons 1977 1:42:55 27,4 +0:25:36
140 80 MT4 1170 Oļegs Baško 1984 MTB Banda 1:42:55 27,4 +0:25:36
141 81 MT4 1266 Ēriks Andersons 1970 SANTEKO 1:42:56 27,3 +0:25:37
142 82 MT4 1189 Kaspars Zelmenis 1980 Jūrmalas Dome 1:42:56 27,3 +0:25:37
143 9 MT2 1106 Kristaps Gailis 2002 POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:42:57 27,3 +0:25:38
144 1 FT1 1202 Linda Eihmane 2004 Dobeles sporta skola 1:42:57 27,3 +0:25:38
145 83 MT4 1155 Valdis Kokorišs 1964 1:42:58 27,3 +0:25:39
146 84 MT4 1188 Māris Stankēvics 1980 Jūrmalas Dome 1:43:00 27,3 +0:25:41
147 85 MT4 1289 Gvido Šulcs 1984 1:43:01 27,3 +0:25:42
148 9 MT1 1178 Dāvis Zīvarts 2004 1:43:13 27,3 +0:25:54
149 86 MT4 1237 Martins Grinvolds 1975 VRK 1:43:16 27,3 +0:25:57
150 87 MT4 1121 Aleksandrs Nadejevs 1980 Wess Toyota 1:43:31 27,2 +0:26:12
151 88 MT4 1181 Gatis Lange 1978 Riteņvasara 1:43:34 27,2 +0:26:15
152 89 MT4 1124 Kaspars Aksenoks 1972 1:44:26 27,0 +0:27:07
153 90 MT4 1048 Dzintars Plotņikovs 1972 MySport Veikals 1:44:47 26,9 +0:27:28
154 91 MT4 1109 Gunārs Vitkovskis 1972 POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:45:05 26,8 +0:27:46
155 92 MT4 1219 Sandis Zuzāns 1980 30draugi.lv 1:45:05 26,8 +0:27:46
156 93 MT4 1134 Māris Salmiņš 1976 1:45:06 26,8 +0:27:47
157 94 MT4 1214 Jevgenijs Bakuzis 1983 1:45:22 26,7 +0:28:03
158 32 MT3 1210 Gints Kaužēns 2001 1:45:40 26,6 +0:28:21
159 95 MT4 1044 Jānis Ratnieks 1972 1:45:43 26,6 +0:28:24
160 96 MT4 1159 Jānis Biķis 1969 Troja 1:46:08 26,5 +0:28:49
161 10 MT1 1007 Markus Krauklis 2004 Jūrmalas Dome 1:46:42 26,4 +0:29:23
162 97 MT4 1249 Ivars Šteinbergs 1982 Āgenskalna šmuļi 1:46:48 26,4 +0:29:29
163 98 MT4 1286 Artūrs Zirnis 1983 Sīpoliņa piedzīvojumi 1:46:49 26,4 +0:29:30
164 5 MT5 1034 Pēteris Meņģelis 1961 1:47:09 26,3 +0:29:50
165 6 MT5 1108 Juris Tišaņinovs 1958 POLICISTU VELOBIEDRĪBA 1:47:11 26,3 +0:29:52
166 7 MT5 1036 Aldis Lipskis 1962 TILDE 1:47:11 26,3 +0:29:52
167 99 MT4 1119 Andris Kaņeps 1968 1:47:13 26,3 +0:29:54
168 100 MT4 1075 Aivis Liepiņš 1968 One Pro Cycling 1:47:17 26,2 +0:29:58
169 11 MT1 1275 Kristers Krigers 2004 1:47:43 26,1 +0:30:24
170 10 MT2 1065 Alvis Bringulis 2003 Filter 1:47:54 26,1 +0:30:35
171 33 MT3 1125 Jevgenijs Visockis 1985 1:48:08 26,0 +0:30:49
172 101 MT4 1226 Jānis Krauklis 1981 Jūrmalas Dome 1:48:21 26,0 +0:31:02
173 102 MT4 1267 Artis Gauračs 1973 Dobele 1:48:24 26,0 +0:31:05
174 34 MT3 1243 Toms Igaunis 1986 TomToms 1:48:29 25,9 +0:31:10
175 35 MT3 1161 Jānis Kupcis 1988 1:49:04 25,8 +0:31:45
176 3 FT4 1102 Rita Golvere 1967 1:49:11 25,8 +0:31:52
177 103 MT4 1264 Aigars Erliņš 1964 1:49:16 25,8 +0:31:57
178 104 MT4 1273 Andrejs Osītis 1973 1:49:16 25,8 +0:31:57
179 4 FT4 1265 Kristīne Šulce 1973 1:49:16 25,8 +0:31:57
180 105 MT4 1205 Jevgenijs Kovtanuks 1980 1:49:30 25,7 +0:32:11
181 4 MT6 1094 Edgars Ozols 1954 1:49:44 25,6 +0:32:25
182 36 MT3 1262 Edvinas Toporovas 1988 #GoHardOrGoHome 1:49:50 25,6 +0:32:31
183 5 MT6 1279 Mečislavs Bartuševics 1941 RRS 1:50:38 25,4 +0:33:19
184 106 MT4 1120 Mareks Pučinskis 1973 1:51:05 25,3 +0:33:46
185 107 MT4 1242 Guntis Sihtors 1984 1:51:08 25,3 +0:33:49
186 108 MT4 1082 Ilmārs Tupmacis 1971 PATA Strenči 1:51:19 25,3 +0:34:00
187 8 MT5 1206 Normunds Talcis 1962 1:51:27 25,3 +0:34:08
188 109 MT4 1165 Aigars Umblejs 1966 1:52:06 25,1 +0:34:47
189 110 MT4 1021 Kaspars Bušmanis 1983 elpo team 1:52:09 25,1 +0:34:50
190 37 MT3 1110 Kaspars Ļubinskis 1987 1:52:39 25,0 +0:35:20
191 111 MT4 1271 Kaspars Vārans 1984 The Last Gentleman 1:52:41 25,0 +0:35:22
192 112 MT4 1195 Uģis Znatnajs 1965 1:52:45 25,0 +0:35:26
193 6 MT6 1072 Guntis Irmejs 1953 1:52:47 25,0 +0:35:28
194 113 MT4 1282 Deividas Jacka 1982 Civinity 1:53:30 24,8 +0:36:11
195 38 MT3 1115 Jānis Grīnvalds 1991 1:54:03 24,7 +0:36:44
196 114 MT4 1274 Salvis Krīgers 1979 1:54:05 24,7 +0:36:46
197 115 MT4 1166 Vigo Šukteris 1968 1:54:05 24,7 +0:36:46
198 116 MT4 1250 Uldis Krēsliņš 1964 1:54:50 24,5 +0:37:31
199 5 FT4 1269 Laura Ratniece 1978 1:55:28 24,4 +0:38:09
200 117 MT4 1162 Juris Pencis 1973 1:55:30 24,4 +0:38:11
201 39 MT3 1063 Pavels Pass 1986 SIA Riana 1:56:07 24,2 +0:38:48
202 118 MT4 1252 Valdis Sedlovs 1983 Swedbank 1:56:13 24,2 +0:38:54
203 40 MT3 1078 Edvards Bunde 1997 Scarlight Movistar Team 1:56:41 24,1 +0:39:22
204 41 MT3 1076 Artūrs Kreišmanis 1987 1:57:13 24,0 +0:39:54
205 9 MT5 1026 Pēteris Strautmanis 1959 1:57:16 24,0 +0:39:57
206 119 MT4 1172 Ugis Bisenieks 1967 CrossFly 1:57:17 24,0 +0:39:58
207 3 FT3 1086 Kristīne Podvinska 1992 Train2win.lv 1:57:58 23,9 +0:40:39
208 120 MT4 1255 Alexander Stambler 1963 1:58:15 23,8 +0:40:56
209 42 MT3 1201 Uldis Kalviškis 1988 Divas Priedes 1:58:19 23,8 +0:41:00
210 6 FT4 1071 Solvita Purmale 1980 1:58:36 23,7 +0:41:17
211 7 FT4 1128 Iveta Rožkalne 1981 1:58:39 23,7 +0:41:20
212 43 MT3 1233 Svens Šulcs 1994 Jūrmalas Dome 1:59:10 23,6 +0:41:51
213 8 FT4 1056 Ilona Vaivode 1974 VELLAPĒDA 1:59:49 23,5 +0:42:30
214 44 MT3 1103 Edgars Jurševics 1986 1:59:51 23,5 +0:42:32
215 3 FT2 1140 Anna Vītola 2003 Siguldas sporta skola 2:00:24 23,4 +0:43:05
216 121 MT4 1052 Māris Paeglis 1979 2:00:48 23,3 +0:43:29
217 122 MT4 1231 Ivars Lieksnis 1975 LLLLL 2:00:57 23,3 +0:43:38
218 45 MT3 1185 Edvīns Jurēvičs 1987 JPD 2:02:22 23,0 +0:45:03
219 46 MT3 1097 Aleksejs Jukums 1995 2:02:42 22,9 +0:45:23
220 123 MT4 1167 Arturs Hofmanis 1970 2:03:25 22,8 +0:46:06
221 9 FT4 1212 Ieva Riteniece 1976 2:03:41 22,8 +0:46:22
222 124 MT4 1035 Aleksandrs Šilovs 1984 2:03:44 22,7 +0:46:25
223 47 MT3 1061 Roberts Starts 1992 2:03:51 22,7 +0:46:32
224 48 MT3 1060 Maksims Varlamovs 1992 2:03:51 22,7 +0:46:32
225 10 FT4 1238 Eva Intenberga 1977 2:03:54 22,7 +0:46:35
226 125 MT4 1096 Andris Jukums 1973 Urbēj 2:05:24 22,4 +0:48:05
227 126 MT4 1153 Andris Pumpurs 1972 2:05:26 22,4 +0:48:07
228 2 FT1 1203 Adelīna Jefimova 2005 Dobeles sporta skola 2:06:17 22,3 +0:48:58
229 127 MT4 1287 Māris Matkevics 1970 2:06:42 22,2 +0:49:23
230 4 FT3 1100 Baiba Gorovenko 1989 2:06:45 22,2 +0:49:26
231 128 MT4 1177 Reinis Harjo 1979 2:06:46 22,2 +0:49:27
232 10 MT5 1290 Sergejs Apsītis 1962 2:07:03 22,1 +0:49:44
233 129 MT4 1092 Aldis Strožs 1969 2:09:00 21,8 +0:51:41
234 1 FT5 1118 Elita Pūpola 1961 Fiksie eži 2:10:11 21,6 +0:52:52
235 130 MT4 1261 Arturs Langenfelds 1979 2:11:08 21,5 +0:53:49
236 49 MT3 1066 Dzintars Lapiņš 1995 BJC Laimīte 2:11:44 21,4 +0:54:25
237 131 MT4 1196 Vilnis Šlars 1972 2:12:01 21,3 +0:54:42
238 11 FT4 1089 Astra Laugale 1970 2:15:27 20,8 +0:58:08
239 5 FT3 1051 Inese Paegle 1985 2:17:02 20,5 +0:59:43
240 132 MT4 1220 Mārtiņš Gerliņš 1972 Scarlight Movistar Team 2:19:13 20,2 +1:01:54
241 133 MT4 1067 Juris Dārziņš 1966 Teika nemirst 2:19:13 20,2 +1:01:54
242 134 MT4 1280 Anatoly Kushnarev 1973 2:20:01 20,1 +1:02:42
243 50 MT3 1074 Mihails Volodjko 2001 Mežmalas vidusskola 2:21:15 19,9 +1:03:56
244 51 MT3 1194 Andis Tulinskis 1988 2:29:01 18,9 +1:11:42
245 135 MT4 1228 Haralds Dundurs 1978 2:34:26 18,2 +1:17:07
246 52 MT3 1154 Pēteris Kreilis 1985 2:35:42 18,1 +1:18:23
247 2 FT5 1183 Ņina Umbraško 1960 JPD 2:37:55 17,8 +1:20:36
248 3 FT5 1137 Dace Līce 1961 2:38:19 17,8 +1:21:00
249 11 MT2 1038 Ralfs Eduards Melbergs 2002 #nightrideriga 2:40:45 17,5 +1:23:26
250 136 MT4 1037 Lauris Lokmanis 1979 #nightrideriga 2:40:45 17,5 +1:23:26
251 6 FT3 1046 Svetlana Smirnova 1987 2:46:01 16,9 +1:28:42
252 137 MT4 1045 Andris Rudziks 1984 2:46:02 16,9 +1:28:43
253 12 MT2 1073 Gļebs Timofejevs 2003 Mežmalas vidusskola 2:55:47 16,0 +1:38:28
254 12 MT1 1093 Mārtiņš Strožs 2005 3:05:24 15,2 +1:48:05
Vieta VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh zaude Statuss
VietaKom Komanda Top4SUM
1 MR Ripo 5:36:56
Pos Dalībnieks RezDist
1 Andis Mioncinskis (1257) 11. v. dist., laiks 1:22:56
2 Paulis Snipke (1015) 23. v. dist., laiks 1:23:58
3 Raivo Sarkanābols (1020) 26. v. dist., laiks 1:24:00
4 Salvis Sarkanābols (1014) 30. v. dist., laiks 1:26:02
2 Selonia 6:00:00
Pos Dalībnieks RezDist
1 Ivars Romancevičs (1174) 8. v. dist., laiks 1:22:53
2 Juris Kuzņecovs (1173) 10. v. dist., laiks 1:22:54
3 Juris Zlobins (1175) 77. v. dist., laiks 1:32:27
4 Niks Zlobins (1176) 124. v. dist., laiks 1:41:46
3 ĶNSS 6:09:20
Pos Dalībnieks RezDist
1 Rihards Reinfelds (1002) 16. v. dist., laiks 1:23:07
2 Dāvis Upenieks (1160) 46. v. dist., laiks 1:28:40
3 Rodrigo Beļajevs (1040) 89. v. dist., laiks 1:35:48
4 Valdis Pivars (1208) 123. v. dist., laiks 1:41:45
4 Jūrmalas Dome 6:15:51
Pos Dalībnieks RezDist
1 Einārs Bērze (1187) 6. v. dist., laiks 1:22:06
2 Artūrs Zālītis (1224) 92. v. dist., laiks 1:35:57
3 Didzis Zālītis (1225) 94. v. dist., laiks 1:36:01
4 Ruslans Solovjovs (1191) 126. v. dist., laiks 1:41:47
5 BNV 6:25:30
Pos Dalībnieks RezDist
1 Jānis Novikovs (1042) 27. v. dist., laiks 1:25:11
2 Edgars Saukums (1133) 108. v. dist., laiks 1:39:10
3 Pēteris Andersons (1043) 111. v. dist., laiks 1:39:25
4 Artis Lācis (1041) 122. v. dist., laiks 1:41:44
6 POLICISTU VELOBIEDRĪBA 6:33:49
Pos Dalībnieks RezDist
1 Zintis Gailis (1105) 52. v. dist., laiks 1:29:47
2 Gatis Detlavs (1107) 93. v. dist., laiks 1:36:00
3 Kristaps Gailis (1106) 143. v. dist., laiks 1:42:57
4 Gunārs Vitkovskis (1109) 154. v. dist., laiks 1:45:05
VietaKom Komanda Top4SUM
Vieta VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh zaude Statuss
1 1 MG 2101 Alvils Pētersons 2008 Riteņvasara/RRS DZIRCIEMS 0:21:09 28,3
2 1 VB5 2060 Mareks Jaudzems 2007 Selonia 0:23:03 26,0 +0:01:54
3 2 MG 2003 Maksims Livers 2008 BELO Cycling Project 0:23:15 25,8 +0:02:06
4 2 VB5 2025 Didzis Lazdiņš 2006 Dobeles sporta skola 0:23:19 25,7 +0:02:10
5 3 VB5 2087 Rauls Ukins 2007 Carnikava 0:23:20 25,7 +0:02:11
6 4 VB5 2120 Gustavs Vācietis 2007 Mārupe 0:23:32 25,4 +0:02:23
7 3 MG 2119 Gatis Vācietis 1975 Mārupe 0:23:32 25,4 +0:02:23
8 4 MG 2002 Eldars Šarafutdinovs 1983 Fabula 0:23:33 25,4 +0:02:24
9 5 VB5 2105 Valters Tams 2006 Dobeles sporta skola 0:23:52 25,1 +0:02:43
10 5 MG 2010 Oskars Ramiņš 1982 Betonvedējs 0:23:55 25,0 +0:02:46
11 6 MG 2001 Armands Eglītis 2003 0:25:15 23,7 +0:04:06
12 6 VB5 2113 Kristers Elvis Druseiks 2006 Ropaži 0:25:22 23,6 +0:04:13
13 7 VB5 2009 Elvis Lielmanis 2006 Dr30 0:25:22 23,6 +0:04:13
14 1 FG 2102 Ļubova Fintjugova 1985 0:25:23 23,6 +0:04:14
15 2 FG 2107 Ilvija Tirumniece 1970 0:25:23 23,6 +0:04:14
16 3 FG 2008 Līga Lielmane 1983 Dr30 0:25:25 23,6 +0:04:16
17 7 MG 2100 Abreks Ibragimovs 1950 0:25:27 23,5 +0:04:18
18 8 MG 2050 Kristaps Igars 1987 #nightrideriga 0:25:28 23,5 +0:04:19
19 8 VB5 2085 Oskars Kungs 2006 Baldones Riteņbraukšanas Nodaļa 0:27:37 21,7 +0:06:28
20 9 MG 2111 Aleksandrs Natarovs 1978 0:27:37 21,7 +0:06:28
21 4 FG 2049 Agnese Salgus 1993 #nightrideriga 0:27:37 21,7 +0:06:28
22 10 MG 2106 Einārs Grants 1956 Jūrmalas Dome 0:28:00 21,4 +0:06:51
23 11 MG 2030 Kristaps Aksenoks 2002 0:28:01 21,4 +0:06:52
24 12 MG 2093 Ilmārs Lācis 1974 Jūrmalas Dome 0:28:02 21,4 +0:06:53
25 5 FG 2080 Laura Romanova 1994 0:28:49 20,8 +0:07:40
26 13 MG 2117 Kaspars Tīmanis 1972 0:28:58 20,7 +0:07:49
27 14 MG 2046 Sergejs Ivanišvili 1954 Ebike Machine 0:29:09 20,5 +0:08:00
28 6 FG 2040 Sabīne Spurķe 1990 0:29:40 20,2 +0:08:31
29 7 FG 2068 Inese Vaivode 1978 JPD 0:29:46 20,1 +0:08:37
30 8 FG 2043 Sanita Ločmele 1983 Wunder Latvia 0:29:47 20,1 +0:08:38
31 15 MG 2121 Mihails Jakušenoks 1940 0:29:47 20,1 +0:08:38
32 16 MG 2016 Deivids Nazarovs 2008 veloprieks 0:29:59 20,0 +0:08:50
33 17 MG 2123 Matīss Borševskis 1991 0:30:19 19,7 +0:09:10
34 9 VB5 2099 Timurs Kukes 2006 0:30:28 19,6 +0:09:19
35 10 VB5 2094 Emīls Smildziņš 2006 Jūrmalas Dome 0:30:36 19,6 +0:09:27
36 18 MG 2012 Artūrs Andrejs Lubānietis 2008 Riteņvasara 0:30:47 19,4 +0:09:38
37 19 MG 2061 Alekss Kristofers Rudzītis 2005 JPD 0:30:48 19,4 +0:09:39
38 11 VB5 2092 Nils Lācis 2006 Jūrmalas Dome 0:31:06 19,2 +0:09:57
39 20 MG 2006 Andrejs Sokolovskis 1963 0:31:07 19,2 +0:09:58
40 21 MG 2013 Aivars Lubānietis 1957 Riteņvasara 0:31:12 19,2 +0:10:03
41 22 MG 2078 Dainis Svistuhins 1975 0:31:15 19,2 +0:10:06
42 23 MG 2024 Inesis Malvess 1943 Širmeļi 0:31:24 19,1 +0:10:15
43 12 VB5 2044 Егор Ушков 2007 0:31:24 19,1 +0:10:15
44 24 MG 2110 Markuss Podinskis 2008 0:31:49 18,8 +0:10:40
45 25 MG 2109 Māris Podinskis 1981 0:31:49 18,8 +0:10:40
46 9 FG 2063 Kristīne Karlštrema-Rudzīte 1982 JPD 0:32:12 18,6 +0:11:03
47 10 FG 2086 Loreta Zaharāne 1999 0:33:06 18,1 +0:11:57
48 11 FG 2029 Anastasija Gončaruka 1981 0:33:25 17,9 +0:12:16
49 26 MG 2112 Oļegs Tocs 1983 0:33:26 17,9 +0:12:17
50 12 FG 2023 Karalīne Jukuma 2001 Urbēj 0:33:45 17,7 +0:12:36
51 13 FG 2077 Mārīte Ošiņa 1957 JPD 0:33:45 17,7 +0:12:36
52 14 FG 2091 Estere Lāce 2004 Jūrmalas Dome 0:33:54 17,6 +0:12:45
53 15 FG 2071 Anna Jurkeviča 1973 0:35:15 17,0 +0:14:06
54 16 FG 2039 Svetlana Anna Šauro 1982 0:35:41 16,8 +0:14:32
55 27 MG 2067 Roberts Vaivods 2002 Jūrmalas Dome 0:35:44 16,7 +0:14:35
56 28 MG 2038 Adrians Šauro-Sadovskis 2009 0:35:47 16,7 +0:14:38
57 17 FG 2079 Ilze Vaļuškina 1982 0:35:53 16,7 +0:14:44
58 29 MG 2035 Mareks Prihodko 2005 0:36:00 16,6 +0:14:51
59 30 MG 2055 Edgars Teiss 1988 Teiss 0:36:01 16,6 +0:14:52
60 31 MG 2034 Maksims Prihodko 1978 0:36:01 16,6 +0:14:52
61 18 FG 2036 Alise Getmanova 2004 0:36:01 16,6 +0:14:52
62 19 FG 2033 Ieva Prihodko 1980 0:36:02 16,6 +0:14:53
63 20 FG 2057 Līga Zaltāne 1984 Teiss 0:36:04 16,6 +0:14:55
64 32 MG 2056 Artūrs Teiss 2010 Teiss 0:36:05 16,6 +0:14:56
65 21 FG 2104 Danija Gubāte 2011 0:36:06 16,6 +0:14:57
66 22 FG 2069 Elīna Landzāne 1977 0:36:10 16,5 +0:15:01
67 23 FG 2075 Laura Bļinkova 1992 0:36:11 16,5 +0:15:02
68 24 FG 2103 Megija Gubāte 2008 0:36:13 16,5 +0:15:04
69 33 MG 2022 Dailis Gubāts 1983 0:36:13 16,5 +0:15:04
70 25 FG 2076 Gunta Čakstiņa 1979 0:37:03 16,1 +0:15:54
71 34 MG 2004 Jānis Juzovs 1991 D 0:37:03 16,1 +0:15:54
72 35 MG 2116 Mārtiņš Raģis 1981 5M 0:37:13 16,1 +0:16:04
73 36 MG 2037 Kristiāns Šauro-Sadovskis 2008 0:39:32 15,1 +0:18:23
74 37 MG 2122 Jānis Rāfelds 1982 Jūrmala 0:39:40 15,1 +0:18:31
75 26 FG 2124 Helēna Borševska 1993 0:39:46 15,0 +0:18:37
76 38 MG 2017 Aleksandrs Daukste 1947 0:40:15 14,9 +0:19:06
77 27 FG 2031 Iluta Kokoreviča 1986 0:40:17 14,8 +0:19:08
78 28 FG 2041 Monta Petrovska 2011 Petrovsku ģimene 0:40:20 14,8 +0:19:11
79 29 FG 2042 Lauma Petrovska 1984 Petrovsku ģimene 0:40:21 14,8 +0:19:12
80 39 MG 2108 Salvijs Petrovskis 1982 Petrovsku ģimene 0:40:22 14,8 +0:19:13
81 30 FG 2018 Ināra Lepse 1944 0:40:26 14,8 +0:19:17
82 31 FG 2065 Kristiana Videniece 2001 JPD 0:40:58 14,6 +0:19:49
83 40 MG 2064 Aleksandrs Ribaks 1992 JPD 0:40:58 14,6 +0:19:49
84 41 MG 2096 Ralfs Lieksnis 2009 LLLLL 0:41:49 14,3 +0:20:40
85 42 MG 2083 Ansis Goldsmits 2011 0:41:53 14,3 +0:20:44
86 43 MG 2081 Ben Goldsmith 1976 0:41:53 14,3 +0:20:44
87 32 FG 2084 Māra Goldsmita 1975 0:41:53 14,3 +0:20:44
88 33 FG 2005 Lubova Sokolovska 1976 0:41:54 14,3 +0:20:45
89 34 FG 2082 Lilita Goldsmita 2008 0:41:54 14,3 +0:20:45
90 35 FG 2007 Vera Sokolovska 2000 0:41:54 14,3 +0:20:45
91 44 MG 2047 Andrejs Ivanišvili 1982 Ebike Machine 0:44:19 13,5 +0:23:10
92 36 FG 2048 Nadežda Ivanišvili 1978 Ebike Machine 0:44:19 13,5 +0:23:10
93 45 MG 2045 Maksims Ivanišvili 2011 Ebike Machine 0:44:21 13,5 +0:23:12
94 46 MG 2095 Artūrs Lieksnis 2012 LLLLL 0:45:03 13,3 +0:23:54
95 37 FG 2097 Lauma Lieksne 1979 LLLLL 0:45:03 13,3 +0:23:54
96 38 FG 2098 Aurēlija Luīze Lieksne 2015 LLLLL 0:45:04 13,3 +0:23:55
97 47 MG 2115 Artūrs Aress 2014 DEE Baltic 0:45:25 13,2 +0:24:16
98 48 MG 2114 Andris Aress 1987 DEE Baltic 0:45:26 13,2 +0:24:17
99 49 MG 1285 Rihards Zirnis 2004 Sīpoliņa piedzīvojumi 0:46:56 12,7 +0:25:47
100 39 FG 2028 Jekaterina Mudivarthi 1983 0:48:42 12,3 +0:27:33
101 40 FG 2059 Evelīna Biseniece 2008 0:52:22 11,4 +0:31:13
102 41 FG 2058 Ginta Biseniece 1969 0:52:22 11,4 +0:31:13
103 42 FG 2118 Irena Saksone 0:53:42 11,1 +0:32:33
104 43 FG 2052 Santa Žukovska 1978 Žukovski 1:28:21 6,79 +1:07:12
105 50 MG 2054 Jēkabs Žukovskis 2013 1:28:25 6,78 +1:07:16
Vieta VG Grupa Nr Vārds Uzvārds Gads Komanda Laiks kmh zaude Statuss