27 Sep

JŪRMALAS SKRIEŠANAS SVĒTKI

Jūrmalas skriešanas svētku rezultāti

Vieta distancē Vecuma grupa Vieta grupā Dzimums Vārds, Uzvārds Komanda Laiks
1 VB1 1 vīrietis Daniels Žuravļovs 00:01:21.140
2 VB1 2 vīrietis Mārtiņš Āboliņš Maratona klubs 00:01:22.590
3 SB1 1 sieviete Undīne Bērziņa 00:01:25.280
4 SB1 2 sieviete Adele Grēta Saulīte Baltās ielas sporta klubs 00:01:28.190
5 VB1 3 vīrietis Markuss Bubelis FK JELGAVA 00:01:28.440
6 VB1 4 vīrietis Kristers Volfs 00:01:28.930
7 VB1 5 vīrietis Markuss Sjakste 00:01:31.400
8 SB1 3 sieviete Danija Gubāte 00:01:31.410
9 SB1 4 sieviete Mia Jasmīne Kļavniece Baltais 00:01:32.120
10 SB1 5 sieviete Marta Švāne 00:01:32.120
11 VB1 6 vīrietis Viesturs Kēnigsvalds 00:01:32.620
12 VB1 7 vīrietis Arturs Drozdovičs 00:01:33.100
13 SB1 6 sieviete Elīza Drāka 00:01:34.080
14 SB1 7 sieviete Emīlija Kubliņa 00:01:34.520
15 VB1 8 vīrietis rūdis Kaupe k5 00:01:35.290
16 VB1 9 vīrietis Kristens Orniņš 00:01:35.760
17 VB1 10 vīrietis Kristers Milbergs 00:01:36.010
18 SB1 8 sieviete Elīza Baļčūna 00:01:36.500
19 SB1 9 sieviete Amēlija Asafreja 00:01:37.210
20 VB1 11 vīrietis Namejs Tikmers Sveķu ielas zibšņi 00:01:37.440
21 VB1 12 vīrietis Toms Freibergs 00:01:39.940
22 SB1 10 sieviete Eva Baranova 00:01:41.180
23 VB1 13 vīrietis Aleksandrs Jekums 00:01:43.170
24 VB1 14 vīrietis Hugo Orniņš 00:01:43.420
25 SB1 11 sieviete Kate Sprancmane 00:01:44.640
26 VB1 15 vīrietis Alekss Garkalns 00:01:44.880
27 VB1 16 vīrietis Kirils Kozarezovs 00:01:46.360
28 SB1 12 sieviete Simona Fjodorova Kauguru vidusskola 00:01:47.850
29 VB1 17 vīrietis Rūdolfs Graudiņš 00:01:48.350
30 SB1 13 sieviete Džesika Bizova 00:01:49.830
31 VB1 18 vīrietis Kurts Duksis 00:01:50.070
32 SB1 14 sieviete Ksenija Samuilova 00:01:51.320
33 SB1 15 sieviete Estere Jēgere 00:01:52.560
34 VB1 19 vīrietis Lauris Lagzdiņš 00:01:53.070
35 VB1 20 vīrietis MARSELS SILIŅŠ 00:01:53.820
36 VB1 21 vīrietis Arturs Stupelis Jeļenas Prokopčukas skriešanas skola 00:01:53.820
37 SB1 16 sieviete Eva Todello 00:01:55.040
38 SB1 17 sieviete Elīna Mīlbauere 00:01:55.540
39 VB1 22 vīrietis Pauls Mičulis 00:01:56.510
40 SB1 18 sieviete Melisa Novokreščenniha 00:01:57.480
41 VB1 23 vīrietis Hugo Ananics Ananici 00:01:58.230
42 SB1 19 sieviete Katrīna Kovaļova 00:01:58.450
43 VB1 24 vīrietis Artūrs Tulinskis 00:01:58.670
44 VB1 25 vīrietis Reinis Reiziņš 00:01:58.670
45 SB1 20 sieviete Marta Kalniņa 00:01:59.350
46 VB1 26 vīrietis Emīls Boltņevs 00:01:59.590
47 SB1 21 sieviete SOFJA Ribakova 00:02:02.090
48 SB1 22 sieviete Adelija Vdovina 00:02:02.580
49 VB1 27 vīrietis Matvejs Granovskis 00:02:02.590
50 VB1 28 vīrietis Vladimirs Ščukins 00:02:03.070
51 VB1 29 vīrietis Antons Sprukts 00:02:03.080
52 SB1 23 sieviete Grēta Preikše Nav 00:02:03.850
53 SB1 24 sieviete Loreta Savina 00:02:04.330
54 SB1 25 sieviete Milada Smirnova 00:02:04.780
55 SB1 26 sieviete alika Igaune 00:02:04.780
56 SB1 27 sieviete Karolīna Podniece 00:02:04.990
57 VB1 30 vīrietis DENIELS Andrašūns 00:02:06.590
58 VB1 31 vīrietis Demids Novokreščennihs 00:02:07.050
59 SB1 28 sieviete Elīza Niedra 00:02:08.440
60 SB1 29 sieviete Kristīne Milana Loss-Freimane 00:02:08.930
61 VB1 32 vīrietis Kārlis Šmats Šmāteri 00:02:10.450
62 SB1 30 sieviete Nikola Siņagina 00:02:10.690
63 SB1 31 sieviete Laura Luine 00:02:11.190
64 VB1 33 vīrietis Viesturs Skujiņš 00:02:11.190
65 SB1 32 sieviete Enija Karavacka 00:02:11.410
66 SB1 33 sieviete Alisia Šancovaja 00:02:12.120
67 VB1 34 vīrietis Darens Jeromenoks 00:02:12.130
68 VB1 35 vīrietis Miks Gubāts Gubāti 00:02:12.370
69 SB1 34 sieviete Ieva Mitre 00:02:13.990
70 SB1 35 sieviete Olīvija Hofmane Hofmann team 00:02:15.230
71 SB1 36 sieviete Emīlija Klauža Klaužiņi 00:02:16.210
72 SB1 37 sieviete Emīlija Ivaņikova-Cijiņa 00:02:16.700
73 SB1 38 sieviete Kamilla Bagužaite 00:02:16.960
74 VB1 36 vīrietis Henrijs Tauriņš 00:02:17.360
75 VB1 37 vīrietis Dāvis Saulītis 00:02:17.650
76 VB1 38 vīrietis Kristers Spāde Spādes 00:02:17.840
77 VB1 39 vīrietis Matīss Šimanovskis 00:02:20.290
78 VB1 40 vīrietis Renards Cintiņš 00:02:20.780
79 VB1 41 vīrietis Valters Alps 00:02:21.020
80 VB1 42 vīrietis Jānis Kalniņš 00:02:23.130
81 SB1 39 sieviete Aurēlija Vīksna 00:02:24.110
82 VB1 43 vīrietis Kristers Teteris 00:02:26.300
83 VB1 44 vīrietis Tomass Eduards Bodaņenko 00:02:27.030
84 VB1 45 vīrietis Namejs Mednis 00:02:27.770
85 SB1 40 sieviete Veronika Berezina 00:02:30.230
86 VB1 46 vīrietis Matvejs Tisenko 00:02:33.160
87 VB1 47 vīrietis Arons Rozentāls 00:02:33.900
88 SB1 41 sieviete Marlēna Liepa 00:02:37.820
89 SB1 42 sieviete Viktorija Misiona 00:02:38.060
90 SB1 43 sieviete Liene Reiziņa 00:02:41.310
91 SB1 44 sieviete Annija Krasovska Ananici 00:02:42.220
92 VB1 48 vīrietis Ļevs Hruščovs Mamma Jekaterina 00:02:43.460
93 SB1 45 sieviete Miriama Rozentāle UPS Latvia 00:02:44.390
94 VB1 49 vīrietis Martins Zilgme 00:02:48.090
95 VB1 50 vīrietis Ļevs Ščukins 00:02:52.440
96 SB1 46 sieviete Arina Trofimova 00:02:53.660
97 VB1 51 vīrietis Markuss Lagzdiņš 00:02:54.640
98 SB1 47 sieviete Ance Lejiņa 00:02:58.800
99 SB1 48 sieviete Maria Fjodorova 00:02:59.540
100 SB1 49 sieviete Patrīcija Paulīne Tikmere Sveķu ielas zibšņi 00:03:00.330
101 SB1 50 sieviete Karlīne Vīciepa 00:03:01.190
102 SB1 51 sieviete Šarlote Laima Lucāne 00:03:01.430
103 VB1 52 vīrietis Gustavs Milbergs 00:03:01.930
104 VB1 53 vīrietis Emīls Drozdovs 00:03:05.370
105 VB1 54 vīrietis Vladislavs Prokopčuks Jeļenas Prokopčukas skola 00:03:14.650
106 VB1 55 vīrietis Reinis Lagzdiņš 00:03:18.060
107 SB1 52 sieviete Anastasija Kļeimjonova 00:03:26.790
108 SB1 53 sieviete Emīlija Garkalne 00:03:34.550
109 SB1 54 sieviete Alise Ananica Ananici 00:03:41.850
110 VB1 56 vīrietis Roberts Pudulis 00:03:44.040
111 VB1 57 vīrietis Kārlis Pudulis 00:03:44.290
112 SB1 55 sieviete Gabriela Galkina 00:03:46.740
113 SB1 56 sieviete Taisija Drugoveiko 00:03:50.620
114 SB1 57 sieviete Magdalēna Liepiņa 00:03:55.230
115 SB1 58 sieviete Elza Lagzdiņa 00:04:00.330
116 SB1 59 sieviete Vanesa V 00:04:07.380
117 VB1 58 vīrietis Ādams Krošs 00:04:18.290
118 SB1 60 sieviete Anna Puriņa 00:04:23.870
119 VB1 59 vīrietis Patriks Timofejevs 00:04:29.450
120 SB1 61 sieviete Elizabete Blūma 00:04:32.120
121 VB1 60 vīrietis Patriks Mickevičs 00:04:33.100
122 SB1 62 sieviete Uļjana Streļcova 00:04:44.450
123 VB1 61 vīrietis Gabriela Kubliņa 00:04:55.160
124 VB1 62 vīrietis Aleksejs Jermolins 00:06:52.180
125 VB1 63 vīrietis Vladimirs Daņilovskis 00:07:52.450
126 SB1 63 sieviete Arina Jeršova 00:14:11.770
1 VB2 1 vīrietis Daniels Palkevičs 00:01:33.450
2 SB2 1 sieviete Elīza Rava 00:01:36.000
3 VB2 2 vīrietis Timofei Volodko 00:01:36.370
4 SB2 2 sieviete Undīne Dukse 00:01:38.300
5 VB2 3 vīrietis Niks Pūris 00:01:42.920
6 SB2 3 sieviete Odita Dubinska 00:01:43.410
7 VB2 4 vīrietis Arsenijs Pavlovs 00:01:47.050
8 SB2 4 sieviete Melisa Galkina 00:01:47.050
9 VB2 5 vīrietis Arsenijs Jekums 00:01:50.470
10 VB2 6 vīrietis Grigori Meskin Jeļenas Prokopčukas skola 00:01:50.710
11 SB2 5 sieviete Nikola Aumeistere Valkas SIENA 00:01:51.920
12 SB2 6 sieviete Patrīcija Prauliņa 00:02:01.900
13 VB2 7 vīrietis Adrians Petersons 00:02:06.530
14 SB2 7 sieviete Angelika Disko 00:02:07.480
15 SB2 8 sieviete Katrīna Volfa 00:02:07.960
16 SB2 9 sieviete Milana Granovska 00:02:09.860
17 VB2 8 vīrietis Vlads Vidrickis 00:02:09.880
18 SB2 10 sieviete Alisa Mitrohina 00:02:12.540
19 VB2 9 vīrietis Samuils Minckovskis Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 00:02:13.010
20 SB2 11 sieviete Amanda Zeltīte Siliņa 00:02:13.740
21 SB2 12 sieviete Vladislava Ždaņenko 00:02:17.190
22 SB2 13 sieviete Veronika Ždaņenko 00:02:17.430
23 VB2 10 vīrietis Roberts Ķuzītis 00:02:18.360
24 VB2 11 vīrietis Krišs Valters Lagzdiņš 00:02:20.600
25 VB2 12 vīrietis Aleksejs Vorotincevs 00:02:21.330
26 SB2 14 sieviete Agnija Tulinska 00:02:23.080
27 VB2 13 vīrietis Adrians Karavackis 00:02:23.080
28 SB2 15 sieviete Sibilla Alpa 00:02:24.310
29 SB2 16 sieviete Evelīna Biseniece 00:02:26.750
30 SB2 17 sieviete Sofija Maria Sūna 00:02:26.990
31 SB2 18 sieviete Amēlija Mikulāne 00:02:27.720
32 SB2 19 sieviete Polina Kuzmina 00:02:30.920
33 SB2 20 sieviete Anastasija Zaparaņuka 00:02:34.060
34 SB2 21 sieviete Milena Mjašņikova 00:02:52.940
35 SB2 22 sieviete Uļjana Mjasņikova 00:02:54.140
36 SB2 23 sieviete Marija Drugoveiko 00:03:35.660
37 SB2 24 sieviete Laura Careva Ananici 00:08:57.890
1 VB3 1 vīrietis Aksels Kēnigsvalds 00:02:21.870
2 VB3 2 vīrietis Regnārs Podinskis 00:02:22.860
3 SB3 1 sieviete Amanda Baranauska SS Arkādija 00:02:26.970
4 VB3 3 vīrietis Patriks Beļajevs 00:02:27.220
5 VB3 4 vīrietis Markuss Āboliņš Maratona klubs 00:02:28.190
6 VB3 5 vīrietis Viktors Prokopcuks Jeļenas Prokopčukas skola 00:02:35.480
7 VB3 6 vīrietis Savelijs Grabovskis Jeļenas Prokopčukas skola 00:02:41.800
8 SB3 2 sieviete Marija Apacka 00:02:42.520
9 SB3 3 sieviete Estere Orniņa 00:02:44.720
10 SB3 4 sieviete Jeļizaveta Visocka 00:02:48.640
11 VB3 7 vīrietis Danila Beļevičs 00:02:49.100
12 SB3 5 sieviete Lada Bogdanova 00:02:49.580
13 VB3 8 vīrietis Nils Siņagins 00:02:50.070
14 VB3 9 vīrietis Pavels Samuilovs 00:02:50.560
15 VB3 10 vīrietis Mihail Meskin Jeļenas Prokopčukas skola 00:02:52.750
16 SB3 6 sieviete ANETE UNA EPNERE Ar smaidu 00:02:58.360
17 VB3 11 vīrietis Ruslans Stupelis 00:02:58.830
18 SB3 7 sieviete Marija Tiščenko 00:02:59.810
19 VB3 12 vīrietis Juris Aumeisters Valkas SIENA 00:03:01.030
20 VB3 13 vīrietis Roberts Veļesevicš 00:03:03.720
21 VB3 14 vīrietis Adrians Bērziņš 00:03:08.580
22 SB3 8 sieviete Katrīna Girko 00:03:09.550
23 VB3 15 vīrietis Hugo Tauriņš 00:03:17.320
24 VB3 16 vīrietis Matvejs Kuzmins 00:03:17.330
25 VB3 17 vīrietis Andrejs Jermolins 00:03:20.020
26 SB3 9 sieviete DANIELA GUDELE 00:03:21.220
27 VB3 18 vīrietis Artemijs Sprukts 00:03:32.390
28 VB3 19 vīrietis Rihards Darbinieks 00:03:37.250
29 VB3 20 vīrietis Alberts Laksis MAHINATORI 00:03:43.580
30 SB3 10 sieviete OĻESJA VASIĻJEVA Kauguru vidusskola 00:03:44.050
31 SB3 11 sieviete Veronika Saule Kauguru vidusskola 00:03:46.010
32 SB3 12 sieviete Alisija Veļeseviča 00:03:46.010
33 SB3 13 sieviete Jelizaveta Oškukova 00:03:47.710
34 SB3 14 sieviete Olita Dubinska 00:03:47.960
35 SB3 15 sieviete Alise Žuravļova 00:03:49.180
36 VB3 21 vīrietis Helmuts Laksis MAHINATORI 00:03:55.020
37 SB3 16 sieviete Undīne Markus 00:03:58.180
38 VB3 22 vīrietis Marks Krošs 00:04:05.950
39 VB3 23 vīrietis Gabriels Silinevičs 00:04:10.060
40 SB3 17 sieviete Loreta Māra Lucāne 00:04:21.450
41 SB3 18 sieviete Jeļizaveta Ribakova 00:05:23.190
1 VB4 1 vīrietis Toms Ozols SS Arkādija 00:02:48.430
2 SB4 1 sieviete Darja Vdovina SS Arkādija 00:03:00.080
3 VB4 2 vīrietis Sidnijs Liepa 00:03:04.230
4 VB4 3 vīrietis Ģirts Reiziņš 00:03:08.360
5 SB4 2 sieviete Sindija Saulīte Baltās ielas sporta klubs 00:03:10.790
6 VB4 4 vīrietis Adrians Saulītis Baltās ielas sporta klubs 00:03:16.610
7 SB4 3 sieviete Laura Kallase 00:03:21.470
8 SB4 4 sieviete Anna Goša Maratona klubs 00:03:27.800
9 VB4 5 vīrietis Emīls Miks Epners Ar smaidu 00:03:45.990
10 SB4 5 sieviete Karmena Emīlija Preikše 00:03:46.490
11 SB4 6 sieviete Enija Boltņeva 00:03:51.580
12 VB4 6 vīrietis Kristaps Baļčūns 00:03:59.830
13 SB4 7 sieviete Rebeka Strādere 00:04:08.100
14 VB4 7 vīrietis Kristiāns Valbe 00:04:09.550
15 SB4 8 sieviete Patrīcija Tauriņa 00:04:11.990
16 VB4 8 vīrietis Kristaps Siliņš 00:04:12.230
17 VB4 9 vīrietis Prohop Kovalenko 00:04:14.680
18 VB4 10 vīrietis Ričards Ozoliņš 00:04:15.890
19 SB4 9 sieviete Sofya Konovalova 00:04:15.890
20 VB4 11 vīrietis Gatis-Raitis Niedra 00:04:16.150
21 SB4 10 sieviete Līga Valbe 00:04:16.150
22 VB4 12 vīrietis Artūrs Lahtins 00:04:41.570
23 VB4 13 vīrietis Georgijs Hačatrjans 00:05:19.530
24 SB4 11 sieviete Milana Novokreščenniha 00:05:22.910
25 VB4 14 vīrietis Mareks Zvejnieks 03:35:05.750
Vieta distancē Vecuma grupa Vieta grupā Dzimums Vārds, Uzvārds Komanda Laiks
1 VNE1 1 vīrietis Artūrs Pušpurs Nūjot Prieks 00:34:10.990
2 VNE1 2 vīrietis Ēriks Jukāms Kārķi 00:34:21.180
3 VNE1 3 vīrietis Atis Legzdiņš Nūjo ar sauli 00:34:52.950
4 SNE1 1 sieviete Lote Lea Gaile 00:35:07.420
5 VNE1 4 vīrietis Jānis Sarķis 00:35:24.400
6 VNE1 5 vīrietis Intars Ozols Nūjot Prieks 00:35:25.370
7 SNE1 2 sieviete Santa Tobiesa Individuāli 00:35:45.750
8 SNE1 3 sieviete Angelina Golubnicaja 00:35:47.430
9 SNE1 4 sieviete Inta Kristapura-Nīmane 00:36:31.300
10 VNE1 6 vīrietis Āris Skutelis Aglona 00:36:35.910
11 SNE1 5 sieviete Sarmīte Upmane Nūjot prieks Balvi 00:36:52.890
12 VNE1 7 vīrietis Edvīns Nīmanis 00:36:54.820
13 SNE1 6 sieviete Irina Pūre 00:37:06.740
14 SNE1 7 sieviete Lauma Muceniece 00:37:31.550
15 VNE1 8 vīrietis Stanislavs Barkovskis Nūjo ar sauli 00:37:46.830
16 VNE1 9 vīrietis Arvīds Vincēvičs Vāzoj vasals Rēzeknī! 00:38:19.340
17 SNE1 8 sieviete Anda Svilāne 00:38:31.740
18 SNE1 9 sieviete Signija Liepiņa 00:38:48.950
19 VNE1 10 vīrietis Nikolay Larkin Kauguruvidusskola 00:39:01.540
20 SNE1 10 sieviete Ingūna Barkeviča Aglona 00:39:07.340
21 SNE1 11 sieviete Ņina Ivanova Vāzoj vasals Rēzeknī! 00:39:12.680
22 SNE1 12 sieviete ILONA ANDREJEVA 00:39:25.280
23 SNE1 13 sieviete Inga Preimane Nujotajs. Lv Babīte 00:39:27.710
24 SNE1 14 sieviete Nadežda Trušele 00:39:39.580
25 SNE1 15 sieviete Inga Liepa 00:40:17.420
26 SNE1 16 sieviete Maija Gailiša-Mitre 00:40:29.810
27 VNE1 11 vīrietis Mihails Jakušenoks 00:40:36.620
28 SNE1 17 sieviete Zinaida LOGINA NŪJOT PRIEKS 00:40:43.170
29 SNE1 18 sieviete Aija Vecenāne 00:40:45.350
30 SNE1 19 sieviete Rēzija Ozola Nūjot Prieks 00:40:56.980
31 SNE1 20 sieviete Marina Bula Ašās. 00:41:03.280
32 SNE1 21 sieviete Evita Zilgme Ašās. 00:41:03.770
33 SNE1 22 sieviete Nadezda Vaitkeviča 00:41:06.710
34 SNE1 23 sieviete Svetlana Balabolina 00:41:20.760
35 SNE1 24 sieviete Ērika Bertrāne U.R. Kustību studija 00:41:29.230
36 SNE1 25 sieviete Viktorija Bagužiene 00:41:31.160
37 SNE1 26 sieviete Monika Pušņakova Aglona 00:41:31.160
38 SNE1 27 sieviete Sandra Deksne Vāzoj vasals Rēzeknī! 00:41:32.140
39 SNE1 28 sieviete Inese Done U.R.Kustību studija 00:41:32.380
40 SNE1 29 sieviete anita Muižniece 00:41:45.730
41 VNE1 12 vīrietis Ruta Galina 00:41:46.930
42 SNE1 30 sieviete Linda Freimane 00:41:59.780
43 SNE1 31 sieviete Diāna Papina Nūjot Prieks 00:42:05.880
44 SNE1 32 sieviete Baiba Reine 00:42:06.840
45 SNE1 33 sieviete Jelena Fjodorova Nūjo ar sauli 00:42:31.790
46 SNE1 34 sieviete Inese Vaivode Jūrmalas Rūķīši 00:42:33.000
47 VNE1 13 vīrietis Roberts Vaivods Jūrmalas Rūķīši 00:42:33.240
48 SNE1 35 sieviete Iluta Gobiņa 00:42:50.740
49 SNE1 36 sieviete Jeļena Balloda 00:42:54.630
50 SNE1 37 sieviete Elga Cīrule 0 00:43:01.900
51 SNE1 38 sieviete Karīna Berezina 00:43:04.080
52 SNE1 39 sieviete Olga Garbuzova Halipapa 00:43:35.300
53 SNE1 40 sieviete Dace Ozola 00:43:39.410
54 VNE1 14 vīrietis Andris Vītols 00:43:49.830
55 SNE1 41 sieviete Ingrīda Vilkārse 00:44:08.240
56 SNE1 42 sieviete Vija Vītola 00:44:09.460
57 SNE1 43 sieviete Regīna Koršunova 00:44:25.700
58 SNE1 44 sieviete Silvija Nārvila 00:44:31.530
59 VNE1 15 vīrietis Ivo Pūris 00:44:32.980
60 SNE1 45 sieviete Aija Krasta 00:44:33.230
61 SNE1 46 sieviete Vija Vilcane UR Kustibu studija 00:44:34.940
62 SNE1 47 sieviete Antra Legzdiņa Nūjo ar sauli 00:44:35.940
63 SNE1 48 sieviete Aleksandra Trabo-Čebina 00:44:51.450
64 SNE1 49 sieviete Anastasija Feofilova 00:44:51.690
65 SNE1 50 sieviete Larisa Kolidzeja Nau 00:45:16.410
66 SNE1 51 sieviete INGRĪNA FREIMANE Saldus bites 00:45:30.710
67 SNE1 52 sieviete Olga Savčenko 00:45:48.880
68 SNE1 53 sieviete Dzinta Stiņikova 00:45:49.130
69 SNE1 54 sieviete Lilija Topika Nūjo priekam 00:46:19.140
70 SNE1 55 sieviete Iveta Balode 00:46:21.080
71 VNE1 16 vīrietis Juris Balodis 00:46:21.560
72 VNE1 17 vīrietis Krišjānis Balodis 00:46:21.560
73 SNE1 56 sieviete Ligita Beļakova Vāzoj vasals Rēzeknī! 00:46:26.450
74 SNE1 57 sieviete Jeļena Dudareva Vāzoj vasals Rēzeknī! 00:46:26.930
75 SNE1 58 sieviete Irina Kaļiņina 00:47:00.810
76 SNE1 59 sieviete Nadežda Guzejeva 00:47:03.970
77 SNE1 60 sieviete Anželika Novokreščenniha 00:47:04.210
78 SNE1 61 sieviete Brigita De Kopē 00:48:19.030
79 SNE1 62 sieviete Ludmila Petrova Halipapa 00:48:20.720
80 SNE1 63 sieviete Elena Pigina 00:49:12.520
81 SNE1 64 sieviete Dzintra Sitņikova 00:49:15.920
82 SNE1 65 sieviete Zinaīda Tarasenko Kauguruvidusskola 00:49:16.640
83 SNE1 66 sieviete Dace Lakse MAHINATORI 00:49:50.780
84 SNE1 67 sieviete Saira Priedulāja 00:50:24.910
85 SNE1 68 sieviete Zanda Eliāna Brante 00:50:25.090
86 SNE1 69 sieviete Luīze Kušķe Piglet Gang 00:50:27.340
87 SNE1 70 sieviete Kristīne Pavlova 00:51:12.620
88 VN1 1 vīrietis Imants Geidāns 00:51:45.340
89 SNE1 71 sieviete Alīna Čulkova 00:18:32.090
90 VNE1 18 vīrietis Jānis Šterns 00:39:41.760
91 SNE1 72 sieviete Laura Savicka U.R. Kustību studija 00:44:56.550
92 SNE1 73 sieviete Anita Birze 00:51:12.620
93 SNE1 74 sieviete MARIJA KLOČKO 01:05:38.350
Vieta distancē Vecuma grupa Vieta grupā Dzimums Vārds, Uzvārds Komanda Laiks
1 VN3 1 vīrietis Feokīsts Pušņakovs 01:04:26.160
2 VN3 2 vīrietis Uldis Dīcis Gausā Jūdze 01:05:09.000
3 VN2 1 vīrietis Dainis Gailis Ar smaidu 01:06:47.510
4 SN2 1 sieviete Baiba Bolgzda Ar smaidu/ Nūjo vesels 01:08:28.390
5 VN1 1 vīrietis Anrijs Pušņakovs 01:08:31.060
6 VN1 2 vīrietis Andris Barviks Nūjo ar Sauli 01:08:33.730
7 VN3 3 vīrietis Aleksandrs Lisovs Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:10:02.770
8 SN1 1 sieviete Līna Gaile 01:10:09.800
9 SN2 2 sieviete Iveta Epnere Ar smaidu 01:10:09.800
10 VN1 3 vīrietis Aldis Trimalnieks 01:10:44.660
11 SN2 3 sieviete Zane Degro 01:10:48.050
12 VN2 2 vīrietis Valērijs Ādmidiņš Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:11:46.880
13 VN3 4 vīrietis Andris Brežgis 01:11:46.880
14 VN2 3 vīrietis Aigars Barviks Nūjo priekam 01:11:50.060
15 SN2 4 sieviete Inta Ozola Nūjot Prieks 01:12:25.880
16 VN2 4 vīrietis Jānis Ronis 01:12:26.120
17 SN1 2 sieviete Diāna Gergenredere Nūjot prieks 01:12:37.500
18 VN1 4 vīrietis Kaspars Kopštāls Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:14:37.470
19 SN1 3 sieviete Alīna Dukāte Nūjo ar sauli 01:14:38.920
20 SN2 5 sieviete Aida Graudiņa Gausā jūdze 01:15:09.180
21 VN2 5 vīrietis Arnis Bērziņš 01:15:10.140
22 SN2 6 sieviete Ilva Vingre 01:15:13.820
23 SN2 7 sieviete Inga Bērziņa Nūjo ar sauli 01:15:14.290
24 VN2 6 vīrietis Arnis Vecenāns 01:15:24.970
25 VN3 5 vīrietis Imants Spruģis Aglona 01:15:30.300
26 SN2 8 sieviete Irina Sprudzāne Nūjot prieks 01:15:40.250
27 SN3 1 sieviete Ruta Dīce Gausā Jūdze 01:16:18.730
28 SN2 9 sieviete Ilona Aizpuriete Aglona 01:16:25.040
29 VN4 1 vīrietis Leonīds Legzdiņš Nūjo ar Sauli 01:16:33.290
30 VN3 6 vīrietis Sergejs Ecins Nūjo ar sauli 01:16:45.900
31 VN4 2 vīrietis Valdis Slava 01:16:54.140
32 VN3 7 vīrietis Aleksandrs Naumenko Gaus­ā Jūdze 01:16:54.620
33 SN1 4 sieviete Liene Visocka 01:17:43.990
34 SN2 10 sieviete Ilona Jermacāne 01:17:46.910
35 SN2 11 sieviete Zane Rone 01:17:51.460
36 VN4 3 vīrietis Aivars Ulanovs 01:18:09.600
37 SN3 2 sieviete Zaiga Zabarovska 01:18:37.700
38 VN1 5 vīrietis Māris Zariņš 01:18:40.140
39 SN3 3 sieviete Gaļina Detkova Nujo ar sauli 01:18:40.860
40 VN3 8 vīrietis Nikolajs Vasiļjevs Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:18:42.810
41 SN4 1 sieviete ANITA BĀRIŅA Carnikava 01:18:44.760
42 SN2 12 sieviete Dace Danenberga 01:19:01.010
43 SN3 4 sieviete Nadežda Montvida 01:19:46.060
44 SN3 5 sieviete Astrīda Vincēviča Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:20:01.300
45 SN4 2 sieviete Vija Majevska Nūjo ar sauli 01:20:17.030
46 VN2 7 vīrietis Jānis Saulīte 01:20:50.900
47 SN2 13 sieviete Hristina Panfilova Nūjo ar sauli 01:20:59.330
48 SN3 6 sieviete Silvija Spruģe Aglona 01:21:24.740
49 SN1 5 sieviete Anna Mitrohina Nūjo ar sauli 01:21:41.200
50 SN3 7 sieviete Anita Vilcāne Vairāk Saules 01:21:43.870
51 SN2 14 sieviete Inga Ščerbakova Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:21:45.570
52 VN2 8 vīrietis Sergejs Firksers S.I.A.D. 01:21:59.860
53 SN2 15 sieviete Ilze Priekule Nūjo ar sauli 01:22:09.060
54 SN4 3 sieviete Gunta Redoviča Nūjo ar sauli 01:22:31.340
55 VN2 9 vīrietis Aivars Karzubovs Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:23:18.050
56 SN2 16 sieviete JEĻENA SOKOLOVA 01:23:52.410
57 VN2 10 vīrietis Artis Salmiņš Holistas 01:23:54.350
58 SN1 6 sieviete Vēsma Bojere 01:24:22.470
59 SN2 17 sieviete Evita Anca 01:24:23.670
60 VN2 11 vīrietis Vitālijs Visockis 01:24:40.870
61 SN2 18 sieviete Nadežda Ankipova-Vicocka 01:24:42.070
62 SN1 7 sieviete Emerita Ščerbakova Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:24:45.250
63 SN4 4 sieviete Irēna Šterna Nūjo vesels 01:25:07.030
64 VN1 6 vīrietis Aleksejs Groznovs Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:26:18.400
65 SN2 19 sieviete Larisa Jaudzema Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:26:50.140
66 SN2 20 sieviete Valentīna Svilāne-Dūda Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:27:38.820
67 SN2 21 sieviete Genovefa Madžule Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:27:41.980
68 SN2 22 sieviete Iveta Straume VIVOBAREFOOT 01:28:18.520
69 SN2 23 sieviete Inta Pokule Vāzoj vasals Rēzeknī! 01:28:21.920
70 SN2 24 sieviete Irina Sprukule 01:28:34.980
71 SN30 1 sieviete Diāna-Austra Vaice 01:30:05.030
72 SN4 5 sieviete Larisa Jansone 01:31:37.700
73 VN2 12 vīrietis Dagmāra Freiberga 01:32:39.870
74 SN1 8 sieviete Olga Suhareva 01:32:52.460
75 SN2 25 sieviete Māra Jensone 01:32:53.660
76 SN1 9 sieviete Anastasija Kučinska 01:32:54.400
77 SN2 26 sieviete Ļubova Sokolovska 01:36:24.690
78 SN3 8 sieviete tatiana Vorobeva 03:03:12.160
79 SN2 27 sieviete Inga Albiņa 00:51:45.590
80 SN1 10 sieviete Jekovilova Kovilova 01:26:34.650
Vieta distancē Vecuma grupa Vieta grupā Dzimums Vārds, Uzvārds Komanda Laiks
1 SN20 1 sieviete Linda Kubiloviča Nūjo ar vēju 02:35:21.590
2 VN20 1 vīrietis Andris Zībergs CepuCepu 02:36:18.520
3 VN20 2 vīrietis Pablo Criado 02:44:07.710
4 VN30 1 vīrietis Imants Ločmelis Nūjo ar vēju 02:45:11.600
5 VN20 3 vīrietis Valters Bergs 02:49:07.540
6 SN30 1 sieviete Benita Ločmele Nūjo ar vēju 02:52:21.400
7 SN20 2 sieviete Aiga Augustova Pārdaugavas nūjotāji 02:52:44.900
8 VN10 1 vīrietis Edgars Ābeltiņš Nordic Fitness Walking 02:56:31.730
9 VN10 2 vīrietis Dāvis Stepāns Nordic Fitness Walking 02:56:33.680
10 SN20 3 sieviete Juliana Karelova 02:57:18.240
11 SN10 1 sieviete Vineta Cimdiņa 02:57:32.510
12 VN20 4 vīrietis Ivars Epners Ar smaidu 03:00:07.200
13 SN30 2 sieviete Olga Tutiņina 03:06:45.520
14 SN20 4 sieviete Maija Lejiņa 03:08:39.020
15 SN20 5 sieviete Gunita Vīksna 03:10:51.130
16 VN10 3 vīrietis Pēteris Zālītis 03:11:40.250
17 VN30 2 vīrietis Arnis Kadiķis Nūjo ar vēju 03:14:47.320
18 SN20 6 sieviete Gunita Barisa Riteņvasara 03:16:25.030
19 SN10 2 sieviete Darja Mlokita 03:23:22.200
20 VN10 4 vīrietis Jānis Paplavskis 03:35:16.250
21 SN10 3 sieviete Jolanta Paplavska 03:35:16.740
22 SN20 7 sieviete Inese Vaičule 03:35:17.450
23 SN30 3 sieviete Olga Kuņaņkina HOLISTA 03:37:27.390
24 VN20 5 vīrietis Vitalii Kovalenko 04:00:14.590
Vieta distancē Vecuma grupa Vieta grupā Dzimums Vārds, Uzvārds Komanda Laiks
1 V2 1 vīrietis Aigars Feteris SK TĒRAUDS 00:16:37.030
2 V2 2 vīrietis Andris Saldons Matisons Runner’s club 00:17:01.390
3 V2 3 vīrietis Raivis Porietis Jūrmalas Sporta skola 00:18:19.480
4 V3 1 vīrietis Kalvis Mālnieks RIMI 00:18:28.430
5 V4 1 vīrietis Ansis Mežulis 00:19:26.600
6 V2 4 vīrietis Dēvids Kristapsons ASK Patria 00:19:30.010
7 S1 1 sieviete Invida Mauriņa Sporta skola Arkadija 00:19:50.370
8 V1 1 vīrietis Dāvids Ļitovčenko Arkādija 00:20:09.530
9 S1 2 sieviete Alīna Sokunova 00:20:13.650
10 S3 1 sieviete Lelde Kalniņa 00:20:28.940
11 V1 2 vīrietis Kristaps Legzdiņš 00:20:35.490
12 S2 1 sieviete Sintija Šaitere 00:20:49.800
13 S5 1 sieviete Ināra Lūse 00:20:59.260
14 V2 5 vīrietis Timurs Jerčaks SPORTA SKOLA ARKĀDIJA 00:21:24.510
15 V5 1 vīrietis Didzis Kalniņš Maratona klubs 00:21:30.830
16 V4 2 vīrietis Agris Dundurs Maratona klubs 00:21:41.970
17 V1 3 vīrietis Gotfrīds Hofmanis Hofmann team 00:21:44.660
18 V5 2 vīrietis Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC 00:21:49.290
19 S2 2 sieviete Simona Birkenberga Liesma 00:21:51.960
20 V3 2 vīrietis Zaurs Džavadovs Halipapa 00:21:56.320
21 S3 2 sieviete Skaidrīte Ziediņa 00:22:11.830
22 S1 3 sieviete Alise Marija Josta Jūrmalas sporta skola 00:22:17.160
23 V4 3 vīrietis Sandis Sproģis TET 00:22:24.660
24 V2 6 vīrietis Reinis Eduards Paulis 00:22:37.240
25 V1 4 vīrietis Vladislavs Ekersdorfs Wood Brothers 00:22:57.130
26 V1 5 vīrietis Andrejs Soldatovs Regbija klubs “”Mītava”” 00:23:04.410
27 V4 4 vīrietis Ruslans Solovjovs Solo 00:23:31.550
28 V1 6 vīrietis Augusts Redovičs 00:23:33.740
29 V1 7 vīrietis Roberts Kočans 00:23:34.460
30 V2 7 vīrietis Pauls Pencis 00:23:43.620
31 V2 8 vīrietis Vadims Suruda 00:23:57.960
32 V3 3 vīrietis Alfrēds Radvils 00:24:02.090
33 V1 8 vīrietis Deniss Firksers S.I.A.D. 00:24:04.500
34 V1 9 vīrietis Roberts Laudiņš 00:24:21.250
35 S1 4 sieviete Jeļizaveta Romaņenko Sporta skola Arkādija 00:24:25.100
36 S1 5 sieviete Irina Sapogova Kauguruvidusskola 00:24:42.790
37 S1 6 sieviete Ksenija Petrova Kauguruvidusskola 00:24:43.270
38 S1 7 sieviete Kamilla Sisojeva Kauguruvidusskola 00:24:47.170
39 V1 10 vīrietis Dāvis Jurģis Dundurs Maratona klubs 00:24:55.690
40 S1 8 sieviete Vlada Kārkliņa SS Arkādija 00:25:01.030
41 S5 2 sieviete Anita Ieviņa 00:25:06.100
42 V1 11 vīrietis Aleksejs Laidinens Ironman.LV 00:25:22.110
43 V2 9 vīrietis Vytautas Aukselis BMK VEJAS 00:25:24.790
44 S3 3 sieviete Vlada Buharova 00:25:29.170
45 S5 3 sieviete ilze Andrijauska 00:25:35.010
46 V2 10 vīrietis Juļjans Slabko 00:25:36.470
47 S1 9 sieviete Marta Pelša J4v 00:25:40.390
48 S1 10 sieviete Jūlija Širina “ Sporta skola Arkādija” 00:25:41.370
49 S2 3 sieviete Marija ševcova Arkadijas sporta skola 00:25:41.840
50 V1 12 vīrietis Grigorijs Bogdanovs 00:25:45.760
51 S1 11 sieviete Darja Vdovina SS Arkādija 00:25:53.790
52 S4 1 sieviete Santa Šteinerte 00:25:57.430
53 S1 12 sieviete Marta Lindberga 00:26:33.660
54 S2 4 sieviete Angelina Belavina 00:26:35.630
55 V1 13 vīrietis Markuss Āboliņš Maratona klubs 00:26:37.080
56 S3 4 sieviete Ieva Strazdiņa 00:26:53.340
57 S4 2 sieviete Tatjana Āboliņa Maratona klubs 00:26:59.160
58 S3 5 sieviete Laima Garkalne 00:26:59.890
59 S1 13 sieviete Daniela Rusecka Regbija klubs “”Mītava”” 00:27:00.680
60 S1 14 sieviete Anna Goša Maratona klubs 00:27:06.590
61 S1 15 sieviete Anna Marija Zaķe Maratona klubs/LSC 00:27:07.310
62 V2 11 vīrietis Daniels Balodis 00:27:13.640
63 S4 3 sieviete Anete Bruževica 00:27:30.350
64 V4 5 vīrietis Pavels Drugoveiko 00:27:41.010
65 S1 16 sieviete Katrīna Špundzāne Jūrmalas Sporta skola 00:27:43.190
66 V3 4 vīrietis Mihails Minckovskis 00:27:45.650
67 S4 4 sieviete Silvita Ķuzīte Z4 00:27:50.760
68 V3 5 vīrietis Sergejs Medvedevs Halipapa 00:27:51.460
69 S4 5 sieviete Inese Vaivode Jūrmalas Rūķīši 00:27:57.830
70 V4 6 vīrietis Igors Ponomarjovs Halipapa 00:27:58.050
71 V2 12 vīrietis Olegs Pogodkins 00:27:58.780
72 V1 14 vīrietis Rainers Mucenieks Mucenieki 00:28:16.250
73 V1 15 vīrietis Miķelis Kauliņš 00:28:19.160
74 V1 16 vīrietis Toms Bušs 00:28:20.620
75 S4 6 sieviete Ivita Aumeistere Valkas SIENA 00:28:22.520
76 V4 7 vīrietis Gundars Kristapsons ASK Patria 00:28:34.680
77 V4 8 vīrietis Lauris Špillers 00:28:41.940
78 S3 6 sieviete Arina Maļčenkova 00:28:50.170
79 V1 17 vīrietis Jegors Visockis 00:29:04.720
80 S4 7 sieviete Ilze Goša Maratona klubs 00:29:09.570
81 V3 6 vīrietis Deniss Novokreščennihs 00:29:11.260
82 V5 3 vīrietis Aldis Šternbergs 00:29:14.190
83 S3 7 sieviete Irēna Bogdanoviča 00:29:20.560
84 V1 18 vīrietis Daniels Sazonovs Kauguruvidusskola 00:29:24.200
85 S4 8 sieviete Jeļena Matisone Z4 00:29:29.770
86 V1 19 vīrietis Aleksejs Krupenins Kauguruvidusskola 00:29:39.010
87 V3 7 vīrietis Dmitrijs Krupenin Kauguruvidusskola 00:29:39.250
88 V1 20 vīrietis Henrijs Skangalis 00:29:49.200
89 S3 8 sieviete Natālija Ļekanova 00:29:50.170
90 S3 9 sieviete Diāna Hofmane Hofmann team 00:29:50.410
91 V1 21 vīrietis Regnārs Podinskis 00:29:52.120
92 V1 22 vīrietis Iļja Koroļovs Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 00:29:54.080
93 S2 5 sieviete Sabīne Putna 00:30:01.120
94 V3 8 vīrietis Reinis Strāders 00:30:08.710
95 V1 23 vīrietis Timofejs Visockis 00:30:15.970
96 V1 24 vīrietis Anton Dronov 00:30:16.700
97 V1 25 vīrietis Markuss Juhmanis Hofmann team 00:30:20.850
98 S3 10 sieviete Ieva Tērauda-Tiščenko 00:30:21.090
99 S1 17 sieviete Viktorija Sigutenkova Regbija klubs “”Mītava”” 00:30:29.130
100 S1 18 sieviete Miroslava čeredņičenko 00:30:52.670
101 S3 11 sieviete Veronika Dujunga Sise 00:30:58.760
102 V3 9 vīrietis Māris Luberts Rīga 00:31:00.430
103 V2 13 vīrietis Vilnis Lībeks 00:31:04.540
104 V5 4 vīrietis Andrejs Sokolovskis 00:31:10.840
105 S4 9 sieviete Katerīna Vdovina 00:31:11.080
106 S3 12 sieviete Vita Fjodorova 00:31:18.360
107 S1 19 sieviete Leila Fjodorova Kauguru vidusskola 00:31:19.090
108 S3 13 sieviete Jekaterina Požidajeva 00:31:29.050
109 S2 6 sieviete Ilze Buša 00:31:30.020
110 V1 26 vīrietis Adrians Jaudzems 00:31:42.660
111 V1 27 vīrietis Roberts Vaivods Jūrmalas Rūķīši 00:31:43.890
112 S4 10 sieviete Aiga Smirnova 00:31:47.780
113 S5 4 sieviete Larisa Markoviča MarKoVich 00:31:48.990
114 S2 7 sieviete Alina Markoviča MarKoVich 00:31:48.990
115 V5 5 vīrietis Igors Markovičs 00:31:49.240
116 V5 6 vīrietis Aivars Ruzaiķis 00:32:05.730
117 S4 11 sieviete Dace Ruzaiķe 00:32:05.980
118 V1 28 vīrietis Artjoms Jegorovs Jurmala 00:32:06.210
119 S2 8 sieviete Ilva Lorence 00:32:09.900
120 S3 14 sieviete Jeļena Lučkina 00:32:12.090
121 S3 15 sieviete Lauma Petrovska 00:32:12.220
122 V1 29 vīrietis Patriks Prauliņš 00:32:19.930
123 S4 12 sieviete ilze Kļaviņa 00:32:21.400
124 S4 13 sieviete Dace Lindberga 00:32:21.640
125 V3 10 vīrietis Levan Bakuradze Halipapa 00:32:28.690
126 S5 5 sieviete Ilona Poriete 00:32:30.630
127 S3 16 sieviete Maija Zalcmane-Kazmina 00:32:32.860
128 S1 20 sieviete Laima Markoviča MarKoVich 00:32:51.070
129 V1 30 vīrietis Alekss Ivanovs kauguruvidusskola. 00:32:52.040
130 S1 21 sieviete Sofja Medvedeva Kauguruvidusskola 00:32:54.680
131 S3 17 sieviete Tatjana Vestfāle 00:33:06.560
132 S3 18 sieviete ALENA KLOČKO 00:33:08.760
133 S1 22 sieviete Arina Bazajeva Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 00:33:12.410
134 S3 19 sieviete Egija Boltņeva 00:33:12.410
135 S1 23 sieviete Marija Poņatovska Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 00:33:12.420
136 V3 11 vīrietis Jānis Brūveris 00:33:13.610
137 V1 31 vīrietis Viktors Kalējs 00:33:13.850
138 S1 24 sieviete Poļina Mjasņikova 00:33:21.730
139 S4 14 sieviete Elīna Landzāne Grenardi 00:33:25.260
140 S2 9 sieviete Vera Sokolovska 00:33:25.740
141 V4 9 vīrietis Kaspars Mankops 00:33:26.220
142 S1 25 sieviete Agija Krivicka 00:33:29.400
143 S1 26 sieviete Diāna Andrejsone Kauguru vidusskola 00:33:29.650
144 V4 10 vīrietis Gatis Krivickis 00:33:30.120
145 S1 27 sieviete Patrīcija Paula Skujiņa 00:33:39.140
146 V1 32 vīrietis Ērika Girko 00:33:42.300
147 S1 28 sieviete Elīna Girko 00:33:49.810
148 S1 29 sieviete Evelīna Rēdere Rēderu banda 00:33:52.000
149 V1 33 vīrietis Edvards Elksnis 00:33:54.430
150 V4 11 vīrietis PĒTERIS GUDELIS 00:33:58.090
151 S3 20 sieviete Kristīna Siliņa 00:34:02.480
152 S1 30 sieviete Sofija Koļesņikova Kauguru vidusskola 00:34:06.840
153 S4 15 sieviete Kristina Elksne 00:34:16.050
154 S3 21 sieviete Aleksandra Fjodorova 00:34:27.910
155 S1 31 sieviete GABRIELA GUDELE 00:34:39.060
156 V1 34 vīrietis Tomass Sidorovičs 00:34:42.720
157 V3 12 vīrietis Aleksejs Sidorovičs 00:34:46.600
158 S3 22 sieviete Santa Augucēviča-Sidoroviča Dream [ti:m] 00:34:47.090
159 S1 32 sieviete Henriete Jete Grigola 00:34:48.300
160 S3 23 sieviete Zane Tauriņa 00:34:59.500
161 V5 7 vīrietis Gvido Stolbovs kmsbp.lv 00:35:17.890
162 V3 13 vīrietis Māris Podinskis 00:35:32.710
163 S4 16 sieviete Irēna Lediņa 00:35:34.410
164 S4 17 sieviete Aļona Kočetova Solo 00:35:37.810
165 S4 18 sieviete zlata Kallase 00:35:39.520
166 S3 24 sieviete Elīna čeredņičenko 00:35:44.140
167 S4 19 sieviete Agnija Ruzule-Jaudzeme 00:36:05.430
168 V5 8 vīrietis Rihards Hlevickis 00:36:11.450
169 S4 20 sieviete Aija Valtere 00:36:18.500
170 S5 6 sieviete Snitnikova Jelena Halipapa 00:36:22.380
171 S4 21 sieviete Inese Sigutenkova Regbija klubs “”Mītava”” 00:36:27.720
172 V1 35 vīrietis Edvīns Beļesovs Kauguru vsk 00:36:30.640
173 S5 7 sieviete Svetlana Gurska 00:36:41.550
174 S4 22 sieviete Kristīne Markus 00:36:42.310
175 S2 10 sieviete Mariia Tarasova ulitochka running club 00:36:46.160
176 V1 36 vīrietis Dāvis Kristians Lappuķe 00:36:47.850
177 V1 37 vīrietis Valters Paulis 00:36:57.100
178 S1 33 sieviete Amēlija Senkāne 00:36:59.770
179 V1 38 vīrietis Augusts Trimalnieks 00:37:03.170
180 V1 39 vīrietis Iļja Jolkins 00:37:05.600
181 S4 23 sieviete Svetlana Trosina 00:37:10.220
182 S5 8 sieviete Gunta Skromane 00:37:13.890
183 S1 34 sieviete Gabriela Asarīte 00:37:14.370
184 S3 25 sieviete Ilona Palkeviča 00:37:30.350
185 V1 40 vīrietis Emīls Jaunups 00:37:31.080
186 S3 26 sieviete Olga Jegorova Jurmala 00:37:38.140
187 S1 35 sieviete Vera Streļcova 00:38:53.010
188 V4 12 vīrietis Deniss Streļcovs 00:38:53.230
189 V1 41 vīrietis maksims Kuhars Kauguru VSK 00:38:54.930
190 V1 42 vīrietis Artūrs Brasliņš 00:39:11.170
191 S1 36 sieviete Laura Roma 00:39:13.860
192 S1 37 sieviete Albīna Stepanova Kauguru vidusskola 00:39:15.540
193 S1 38 sieviete Olesja Korekova Kauguru vidusskola 00:39:15.800
194 V1 43 vīrietis Edgars Krūmals 00:39:17.000
195 S3 27 sieviete Simona Garkule Kauguruvidusskola 00:39:20.910
196 S1 39 sieviete Anastasija Doneca Kauguru vidusskola 00:39:21.160
197 S1 40 sieviete Anna Marija Glaskova Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 00:39:45.660
198 V1 44 vīrietis Maksims Polujančiks Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 00:39:46.140
199 S3 28 sieviete Nadežda Girko 00:40:00.630
200 S4 24 sieviete Kristīne Bērmane 00:40:04.260
201 S4 25 sieviete Sanita Šelegoviča 00:40:26.340
202 S1 41 sieviete Amanda Šelegoviča 00:40:26.590
203 S1 42 sieviete Evelīna Bārtule 00:40:30.980
204 S1 43 sieviete amanda Lūse 00:40:34.390
205 S1 44 sieviete jekaterina Bondina 00:40:50.120
206 S1 45 sieviete Ksenija Judina Kauguru vsk 00:40:51.080
207 S1 46 sieviete Sofija Rodionova 00:41:06.840
208 S3 29 sieviete Ekaterina Tikhomirova 00:41:12.200
209 S3 30 sieviete Līga Pakule-Luine 00:41:20.920
210 V1 45 vīrietis Leons Jaunups Kauguru vidusskola 00:43:05.420
211 V1 46 vīrietis eižens Kaupe k5 00:44:32.010
212 S4 26 sieviete inga Lagzdiņa k5 00:47:03.090
213 V1 47 vīrietis Artjoms Millers 00:47:06.720
214 V1 48 vīrietis Gustavs Siliņš 00:10:59.760
215 S2 11 sieviete Marija Fridmane Tupeļdīzelis 00:12:32.340
216 V5 9 vīrietis Jurijs Jolkins 00:13:48.540
217 S4 27 sieviete Katerina Ļitvinovska 00:14:40.560
218 V3 14 vīrietis Andrejs Kalējs 00:16:44.000
219 V1 49 vīrietis Andrejs Tisens 00:16:44.100
Vieta distancē Vecuma grupa Vieta grupā Dzimums Vārds, Uzvārds Komanda Laiks
1 V30 1 vīrietis Andrejs Dmitrijevs 00:34:54.640
2 V30 2 vīrietis Dainis Limanāns RIEKSTI 00:35:24.460
3 V30 3 vīrietis Andis Sakne Saldus Boksa Klubs 00:36:51.510
4 V30 4 vīrietis Sergejs Maslobojevs NRC Rīga 00:38:15.170
5 V40 1 vīrietis Edijs Vilnis VSK Noskrien 00:39:41.020
6 V30 5 vīrietis Ainārs Bērziņš Ironman.lv 00:40:09.110
7 V20 1 vīrietis Endijs Blūms Folkmaņi 00:40:36.310
8 V40 2 vīrietis Agris Samcovs Musliks 00:41:08.060
9 V30 6 vīrietis Guntis Kārkliņš 00:41:40.040
10 V50 1 vīrietis Raimonds Buls 00:41:56.520
11 V40 3 vīrietis Dzintars Petrovs Maratona klubs 00:42:18.560
12 V10 1 vīrietis Emīls Spuriņš 00:42:35.040
13 V20 2 vīrietis Mareks Jastrebovs 00:42:36.250
14 V20 3 vīrietis Kristaps Heinsbergs PATRIA SPORTLAND/Pumpuru VSK 00:43:10.580
15 S30 1 sieviete Elīna Barone 00:43:19.540
16 S30 2 sieviete Zanda Malančuka 00:43:29.960
17 V50 2 vīrietis Valdis Rozentāls 00:43:55.390
18 V20 4 vīrietis Andris Edgars Fecers Tupeļdīzelis 00:44:02.190
19 V10 2 vīrietis Nikolajs Ohohoņins 00:44:03.040
20 V50 3 vīrietis Viesturs Tomels 00:44:39.750
21 V30 7 vīrietis Deniss Macevičs Bauskas Velokomanda 00:44:51.130
22 V50 4 vīrietis Peteris Snitnikovs Halipapa 00:45:06.210
23 V20 5 vīrietis Ernests Zābers 00:45:11.750
24 V50 5 vīrietis Andrejs Judins 00:45:28.230
25 V50 6 vīrietis Andrejs Priedītis Vsk noskrien 00:45:32.350
26 S40 1 sieviete Iveta Suvorova Maratona klubs 00:46:28.260
27 V20 6 vīrietis Kaspars Vjaters 00:47:12.070
28 S30 3 sieviete Gita Muceniece Maratona klubs 00:47:21.290
29 V10 3 vīrietis Andreis Voskoboev Kauguru vsk 00:47:53.760
30 V40 4 vīrietis JĀNIS OZOLIŅŠ 00:48:35.360
31 S40 2 sieviete Baiba Frišenbrūdere Engures Sportam 00:48:38.310
32 V30 8 vīrietis Sergei Avanessov Mad Viestura Dogs 00:48:50.380
33 V30 9 vīrietis Tomass Rāviņš 00:48:53.050
34 V40 5 vīrietis Raimonds Jaudzems JPD 00:49:56.940
35 V10 4 vīrietis Krišjānis Strautiņš 00:50:10.490
36 S30 4 sieviete Jautrīte Pluša 00:50:14.860
37 V20 7 vīrietis Reinis Bileskalns 00:50:17.540
38 V30 10 vīrietis Kirill Klimikseev ulitochka running club 00:50:22.700
39 S40 3 sieviete Jana Jansone ironman.lv 00:50:23.130
40 V10 5 vīrietis Tomass Mičulis 00:50:36.930
41 V20 8 vīrietis ANTON STEPANOV ulitochka running club 00:50:37.410
42 V40 6 vīrietis Māris Markovs 00:50:46.880
43 S30 5 sieviete agita Kubile 00:50:58.730
44 V30 11 vīrietis Serj Kuzmin 00:51:05.760
45 V20 9 vīrietis Dmitrijs Fedosejenkovs Halipapa 00:51:17.770
46 V10 6 vīrietis Mihails Volodjko BMW Club 00:51:25.600
47 V30 12 vīrietis Dmitrijs Koreškovs 00:51:37.700
48 V30 13 vīrietis Arvis Miezītis 00:51:51.270
49 V30 14 vīrietis Edgars Bubelis EDGARA GALDNIECĪBA 00:51:58.310
50 V30 15 vīrietis Vladimirs Muravskis BoleRun 00:51:58.530
51 V30 16 vīrietis Artūrs Pudulis 00:52:05.330
52 V30 17 vīrietis Boļeslavs Salikins BoleRun 00:52:32.190
53 S10 1 sieviete Megija Vinberga 00:52:43.570
54 V30 18 vīrietis Jurijs Gončarovs 00:53:03.660
55 S40 4 sieviete Antra Roga RWA 00:53:12.390
56 S30 6 sieviete IRINA IĻJINA 00:53:32.460
57 S30 7 sieviete Kristīne Šancovaja 00:54:09.240
58 S40 5 sieviete Vineta Veisberga Saldus boksa klubs 00:54:27.140
59 V50 7 vīrietis Aigars Liepiņš 00:54:29.320
60 S30 8 sieviete Evija Dilāne 00:54:44.110
61 S30 9 sieviete Elīna Miezīte 00:54:45.310
62 V50 8 vīrietis Edmunds Mičulis 00:54:59.370
63 V30 19 vīrietis Artūrs Suharevs BoleRun 00:55:04.950
64 V50 9 vīrietis Dzintars Strads 00:55:44.810
65 V30 20 vīrietis Modris Šelegovičs 00:55:52.800
66 S20 1 sieviete Krista Ķelpa 00:55:58.570
67 V30 21 vīrietis Andrejs Movļaiko 00:56:09.220
68 V10 7 vīrietis Ivo Plušs 00:56:31.020
69 S30 10 sieviete Ksenija Urbanoviča GOLDEN GLORY TEAM 00:56:38.770
70 S40 6 sieviete Inese Neilande 00:56:41.440
71 V30 22 vīrietis Andris Kiseļovs 00:56:45.760
72 V50 10 vīrietis Sergejs Jekunovs 00:56:50.630
73 S40 7 sieviete Lita Pazāne 00:57:05.380
74 S40 8 sieviete Iveta Priedniece 00:57:36.340
75 S30 11 sieviete Santa Kaupere 00:57:48.450
76 V20 10 vīrietis Aleksandrs Voskobojevs 00:58:32.960
77 S20 2 sieviete Anete Brūvere 00:58:37.320
78 S20 3 sieviete Dace Reinsone 00:59:23.760
79 V10 8 vīrietis Mārtiņš Mihailovs 00:59:28.610
80 S20 4 sieviete Laura Dzene 00:59:33.950
81 V40 7 vīrietis Andris Rozentāls UPS Latvia 00:59:53.560
82 S10 2 sieviete Katrīna Pūpola 01:00:09.730
83 V30 23 vīrietis Jānis Jamščiks 01:00:15.500
84 S40 9 sieviete Inta Hansone Maratona klubs 01:00:21.810
85 V30 24 vīrietis Valerijs Dudičš 01:00:21.810
86 V30 25 vīrietis Dmitrijs Luzgins Funnyland.lv 01:00:23.990
87 V40 8 vīrietis Andris Rēders Rēderu banda 01:00:37.550
88 V20 11 vīrietis Edgars Jansons 01:00:40.220
89 V30 26 vīrietis Konstantīns Šatunovs 01:00:45.790
90 V50 11 vīrietis Aleksandrs Fjodorovs Kauguru vsk 01:01:03.180
91 V30 27 vīrietis Ainārs Aizpurietis 01:01:22.050
92 S30 12 sieviete Aija Jelisejeva 01:01:23.250
93 S40 10 sieviete Kitija Odriņa 01:01:45.040
94 V30 28 vīrietis Edvīns Pribils 01:02:10.930
95 V10 9 vīrietis Maikls Niks Ananics Ananici 01:02:11.170
96 S20 5 sieviete Anete Dārta Rožkalne 01:02:23.760
97 V40 9 vīrietis Jānis Akmentiņš 01:02:59.820
98 S30 13 sieviete Tatjana Mastihina 01:03:22.340
99 S30 14 sieviete Māra Ļevčenko 01:03:25.010
100 V30 29 vīrietis Antons Poļskihs 01:03:54.070
101 V50 12 vīrietis Vladimir Lukin 01:04:07.860
102 S30 15 sieviete Tatjana Griba 01:04:47.800
103 V30 30 vīrietis Artūrs Dilāns Halipapa 01:04:50.470
104 S30 16 sieviete Jeļena Ždaņenko 01:05:02.810
105 V50 13 vīrietis Stefan Eriksson 01:05:13.460
106 S50 1 sieviete Jeļena Auzāne-Arnicāne PaBaso/VSK Noskrien.lv 01:05:31.600
107 S50 2 sieviete Anna Grāmatniece 01:05:46.120
108 S40 11 sieviete Ina Libeka 01:05:53.870
109 S30 17 sieviete Jūlija Venskus 01:06:03.800
110 S10 3 sieviete Diāna Vanaga 01:06:37.920
111 S30 18 sieviete Yulia Ilina ulitochka running club 01:06:38.400
112 S50 3 sieviete Lela Terasvili 01:06:43.270
113 S40 12 sieviete Inga Berjozkina 01:06:50.540
114 S20 6 sieviete Natalija Bērziņa 01:06:54.900
115 S30 19 sieviete Janīna Proņakina 01:07:13.050
116 S20 7 sieviete Krista Gospodarova 01:07:34.120
117 S40 13 sieviete OLGA VASIĻJEVA Kauguru vidusskola 01:07:46.960
118 S50 4 sieviete Arta Silkāne 01:07:52.060
119 S30 20 sieviete Ieva Bumbure-Džennetoglu 01:08:39.410
120 S30 21 sieviete Aļona Stroževa 01:09:21.270
121 S20 8 sieviete Julija Firsova 01:09:21.760
122 S30 22 sieviete Elīna Kuduma 01:10:50.520
123 S40 14 sieviete Olga Trofimova 01:11:50.490
124 V30 31 vīrietis Vitālijs Jakovļevs www.endo.lv 01:13:22.400
125 V30 32 vīrietis Arturs Barzdains 01:13:51.200
126 S20 9 sieviete Kintija Krūmiņa 01:14:55.020
127 S40 15 sieviete Anita Vanaga-Rudzīte 01:18:04.140
128 S30 23 sieviete Regina Karklina 00:31:47.300
129 V40 10 vīrietis Jānis Banders 00:42:19.280
130 V40 11 vīrietis Māris Robežnieks 00:11:22.610
131 S40 16 sieviete Ludmila Klauža Klaužiņi 00:36:04.950